Marketing Online

Basic

999 mies.
 • Kilkanaście do kilkudziesięciu fraz
 • Optymalizacja strony internetowej
 • Linkbuilding
 • Promocja w Mapach Google
 • Copywritting
 • Content Marketing
 • Systematyczne planowanie strategii

Standard

1499 mies.
 • Kilkanaście do kilkudziesięciu fraz
 • Optymalizacja strony internetowej
 • Linkbuilding
 • Promocja w Mapach Google
 • Copywritting
 • Content Marketing
 • Systematyczne planowanie strategii

Premium

1999 mies.
 • Kilkadziesiąt fraz
 • Optymalizacja strony internetowej
 • Linkbuilding
 • Promocja w Mapach Google
 • Copywritting
 • Content Marketing
 • Systematyczne planowanie strategii

Strona Internetowa

Współczesne narzędzie marketingu.

Sklep Internetowy

Idealne uzupełnienie innych form sprzedaży.

Media Społecznościowe

Metoda budowania wizerunku.

Pozycjonowanie

Podniesienie pozycji Twojej strony.

Marketing Online

Jeśli chcesz pozycjonować swoją firmę jako silną markę, potrzebujesz spójnej, zwinnej i zrównoważonej strategii. Niezależnie od tego, czy na Twojej stronie internetowej, w mediach społecznościowych, czy za pośrednictwem kanałów marketingowych: upewniamy się, że Twój przekaz na temat marki jest jasno komunikowany. Wykorzystujemy wiedzę techniczną zarówno naszych projektantów, jak i marketerów: efekt obrazów cyfrowych jest połączony z dostosowanymi analizami grup docelowych i zwinnymi kampaniami marketingowymi, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą pozycję we wszystkich kanałach online.

strona internetowa
strona www

Projekt i układ Strony Internetowej

Aby ujednolicić prezentację swojej firmy we wszystkich kanałach komunikacji, potrzebujesz wytycznych projektowych, przewodnika stylistycznego. Zapewnia, że ​​Twój zespół wie, jak komunikować wygląd Twojej firmy. Stworzymy dla Ciebie przewodnik po stylu, który zwięźle podsumuje Twoją tożsamość korporacyjną: wartości firmy, logo, kolory, czcionki i pisownię, materiały reklamowe, obrazy i grafiki, wytyczne dotyczące mediów społecznościowych – wszystko to podsumowane w skrócie.

Łatwość Użytkowania

W oparciu o Twoją odprawę nasi projektanci tworzą jednolity projekt korporacyjny, który przekazuje przesłanie Twojej marki profesjonalnie i rzeczowo przy użyciu prostych środków. Współgranie logo, grafiki, czcionki i koncepcji kolorystycznej powinno wzbudzić zainteresowanie Twoją firmą, przekazywać pozytywny i jednolity wizerunek firmy oraz przekazywać wiarygodność. Niezależnie od tego, czy chodzi o media cyfrowe, czy produkty drukowane: dzięki inteligentnemu, dobrze przemyślanemu projektowi korporacyjnemu dobrze prezentujesz się we wszystkich kanałach marketingowych.

Logo

Firma Dizajnersi nie daje żadnych ograniczeń czasowych ani przestrzennych w używaniu logo i projektu nadruku. Możesz to zobaczyć w naszych ofertach i umowach w dowolnym momencie. Nie martw się – nie zwabimy Cię w pułapki ukrytych kosztów!

Formularz kontaktowy

  Nasze Usługi

  Analizujemy aktualny stan Twojej witryny, a następnie tworzymy listę kontrolną ze wszystkimi niezbędnymi środkami. Pozycjonowanie techniczne i mobilne, optymalizacja onpage i offpage: towarzyszymy Ci we wszystkich obszarach optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Przez cały czas masz osobistą osobę kontaktową, która będzie informować Cię o aktualnym stanie środków w regularnych raportach.

  W Google Ads prowadzimy kampanie idealnie dopasowane do Twojej grupy docelowej. Dzięki spersonalizowanej analizie słów kluczowych i sprytnie umieszczonym reklamom, nakładamy zobowiązanie finansowe i współczynnik klikalności na współczynnik, który się opłaca. W dynamicznych kampaniach retargetingowych zapewniamy, że poprzedni odwiedzający wracają do Twojej witryny.

  Tylko ten, kto zna drogę, znajdzie cel. Podsumowujemy Twoje obecne działania marketingowe online i określamy, w jaki sposób możesz osiągnąć szczególnie dobre wyniki przy realistycznym wysiłku. Nie każdy kanał marketingowy obiecuje taki sam sukces: dowiemy się, na jakich platformach, dostawcach i strategiach możesz polegać.

  Sprytnie wykorzystaj punkty styku na ścieżce klienta, aby przekonać zainteresowane strony do swoich ofert i przekonać ich jako klientów. Korzystając z najnowszego oprogramowania analitycznego, określamy skuteczność środków generowania leadów i pokazujemy, jakie środki możesz wykorzystać, aby osiągnąć największy sukces. Czy to za pośrednictwem mediów społecznościowych, biuletynów czy umieszczonych reklam: znajdujemy właściwą drogę do skutecznego generowania leadów.

  Tworzymy dla Ciebie strony docelowe, które można idealnie zintegrować z działaniami marketingowymi. Na podstawie naszej analizy marketingowej online przyglądamy się dokładnie, które śruby regulacyjne należy obrócić, aby w prosty sposób zwiększyć współczynnik konwersji. Łączymy Twój projekt korporacyjny z sensowną treścią i ostrym wezwaniem do działania oraz regularnie sprawdzamy wyniki pomiarów w raportach.

  Ci, którzy mówią językiem grupy docelowej, odnoszą sukcesy nie tylko szybko, ale także długoterminowo. Tworzymy dla Ciebie teksty zorientowane na klienta, które są gramatyczne i merytoryczne na Twojej stronie internetowej i dostarczają Twojej grupie docelowej dokładnie takie informacje, jakich potrzebują. W połączeniu z solidną strategią SEO, można osiągnąć niesamowite rezultaty pod względem widoczności i rankingów słów kluczowych.

  Nie każdy kanał mediów społecznościowych nadaje się jako platforma reklamowa dla Twojej firmy. Analizujemy znaczenie różnych platform dla Twojej branży i Twojej oferty. Po wybraniu odpowiedniego kanału budujemy szytą na miarę strategię reklamową, która przekona Twoją grupę docelową odpowiednimi środkami językowymi i wizualnymi.

  Nowy produkt Twojej firmy jest świeży na rynku i chcesz jako pierwszy poinformować swoich dotychczasowych klientów? Świętujesz rocznicę firmy i chcesz reklamować rabaty i oferty specjalne? Marketing biuletynowy to świetny sposób na regularne informowanie klientów o ekscytujących wiadomościach. Dbamy o to, abyś postępował zgodnie z prawem i zgodnie z przepisami o ochronie danych.

  Dbamy o utrzymanie zawartości Twojej witryny, abyś mógł skoncentrować się na swojej podstawowej działalności. Jeśli chciałbyś samodzielnie zająć się utrzymaniem WordPressa po pewnym czasie lub zlecić to swojemu zespołowi, z przyjemnością wesprzemy Cię warsztatem – czy to cyfrowo, w naszej siedzibie lub w lokalnym oddziale .

  Uwielbiamy przekazywać naszą wiedzę naszym klientom! Szkolimy Ciebie i Twój zespół w zakresie mediów społecznościowych, podróży klienta i korzystania z WordPressa. Ponadto doradzamy we wszystkich sprawach związanych z Twoją strategią online.

  Logo to znacznie więcej niż kilka pociągnięć pędzla i nazwa. Uosabia centralne wartości firmy, przekazuje osobowość marki, komunikuje misję firmy i jest skierowana do grupy docelowej. W oparciu o Twoje wartości wymyślamy, planujemy i projektujemy logo, które doskonale reprezentuje Twoją firmę. Litery, kształty i kolory są skoordynowane i tworzone w różnych wersjach. Możesz więc zdecydować, które logo najbardziej pasuje do Twojej firmy.

  Umieść elementy wizualne tak, aby prezentowały Twoją firmę w profesjonalnym świetle. Mamy rozległą sieć fotografów, którzy mogą Ci w tym pomóc. Po prostu porozmawiaj z nami o tym, a zobaczymy, co możemy Ci umożliwić.