Pozycjonowanie Katowice

sklep internetowy

Pozycjonowanie Katowice

Wraz z uruchomieniem profesjonalnie zaprojektowanej strony internetowej pojawiają się świetne pomysły biznesowe. Internet na nowo zdefiniował sposób prowadzenia działalności, a Twoja witryna internetowa jest bramą do wszystkich tych nowych możliwości biznesowych.

Dostarczanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb reklamowych naszych klientów, które pozwalają im zmaksymalizować wydajność ich kampanii online, a tym samym zwiększyć produktywność w ich działalności.
Agencja ciesząca się prestiżem jako integrator usług doradztwa w zakresie reklamy internetowej, oferująca precyzyjne i adekwatne rozwiązania do potrzeb naszych Klientów.

strona internetowa

Tworzymy strony internetowe dla wielu klientów w mieście Katowice.

Skorzystaj także Ty!

Skontaktuj się z Nami!

  Basic

  999 mies.
  • Kilkanaście do kilkudziesięciu fraz
  • Optymalizacja strony internetowej
  • Linkbuilding
  • Promocja w Mapach Google
  • Copywritting
  • Content Marketing
  • Systematyczne planowanie strategii

  Standard

  1499 mies.
  • Kilkanaście do kilkudziesięciu fraz
  • Optymalizacja strony internetowej
  • Linkbuilding
  • Promocja w Mapach Google
  • Copywritting
  • Content Marketing
  • Systematyczne planowanie strategii

  Premium

  1999 mies.
  • Kilkadziesiąt fraz
  • Optymalizacja strony internetowej
  • Linkbuilding
  • Promocja w Mapach Google
  • Copywritting
  • Content Marketing
  • Systematyczne planowanie strategii

  Jeśli chodzi o projektowanie stron internetowych, ważne jest, aby Twoja witryna była nie tylko funkcjonalna, ale także zachwycała użytkownika pod względem wyglądu. Nasza agencja zajmująca się projektowaniem stron internetowych łączy te dwa aspekty i dlatego stawia na funkcjonalne strony internetowe o prostym designie, charakterystycznej kolorystyce i wyjątkowych cechach Twojej firmy.

  Miej dane od docelowych odbiorców. Skojarz dane dotyczące uczestnictwa z różnych urządzeń i sesji, aby uzyskać unikalny widok klientów. Dzięki narzędziom takim jak Google Analytics możemy uzyskać te informacje i udostępnić je agencji. 

  Organizuj cyfrowe statystyki publiczne, dane offline, dane o relacjach z klientami, dane kampanii i własne dane w czasie rzeczywistym. Połącz historyczne dane z poprzednich działań firmy w trybie cyfrowym i offline, aktualne dane CRM oraz wszystkie możliwe dane, aby narzędzie mogło przeanalizować i zoptymalizować. 

  Przeanalizuj dane, aby działać natychmiast. Dowiedz się, jaki wynik jest uzyskiwany i optymalizuj w czasie rzeczywistym, dostosowując strategie, aby uzyskać maksymalny możliwy wynik. Testuj, usuwaj to, co nie działa i optymalizuj tam, gdzie uzyskuje się najlepsze wyniki, aby zmaksymalizować zwrot z inwestycji (ROI).

  Nasza agencja zajmująca się projektowaniem stron internetowych zajmuje się również responsywnym projektowaniem stron internetowych. Responsywne projektowanie stron internetowych to prezentacja Twojej strony internetowej na urządzeniach mobilnych. Elastyczny projekt strony internetowej jest konieczny, aby użytkownicy mogli uzyskać prawidłowy dostęp do Twojej witryny na smartfonach lub tabletach.

  Jeśli chcesz mieć profesjonalną stronę internetową, powinieneś skontaktować się z agencją projektowania stron internetowych, ponieważ błędy w projektowaniu stron internetowych mogą mieć katastrofalne konsekwencje. Może się na przykład zdarzyć, że Twoja witryna internetowa nie będzie już dostępna lub nie będzie można uzyskać do niej poprawnego dostępu lub wystąpią inne błędy. Korzystasz również z tego, że Twoja strona internetowa jest również zgodna z wyszukiwarkami po optymalizacji przez agencję projektowania stron internetowych, która z kolei jest pozytywnie oceniana w rankingu wyszukiwarek.

  Jeśli chcesz zwabić użytkowników do własnej witryny i przekonać ich do działania, musisz przekonać atrakcyjnym i funkcjonalnym designem. Niewielu użytkowników korzysta z ofert lub produktów z nieaktualnych witryn. Niemal we wszystkich przypadkach bardziej atrakcyjna i nowoczesna strona internetowa wygrywa decyzję o zakupie.

  Nie, jeśli chcesz, możesz utworzyć nową witrynę internetową, ale nie jest to konieczne. Możesz również łatwo odświeżyć i zoptymalizować swoją starą witrynę internetową, aby po prostu uzyskać nowy wygląd starej witryny. Możliwe jest również przeniesienie witryny internetowej, dzięki czemu witryna zostanie całkowicie odtworzona przez naszą agencję projektowania stron internetowych.

  Tak i nie. Podążanie za trendem jest ważne, ale nie jest to konieczne. Ważne jest, aby pozostać lojalnym wobec siebie i swojej firmy, a także śledzić i utrzymywać trendy klientów i użytkowników. Trendy można śledzić również poprzez aktualne artykuły lub inne treści na stronie.

  Opinie

  Nasza strona internetowa dzięki pozycjonowaniu jest w TOP 10! Polecam Dizajnersów! Dobra robota!

  Anna Powor

  Polecam. Dizajnersi to profesjonalna firma projektująca kompleksowo strony www. Pan Adrian kompetentnie z ogromną cierpliwością i pasją tworzy strony internetowe. Potrafi wysłuchać i doradzić oraz dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

  Zbigniew Luks

  Z przyjemnością możemy polecić firmę Dizajnersi. Pełen profesjonalizm. Duża kreatywność, osobiste zaangażowanie, morze cierpliwości i indywidualne podejście do klienta. 

  Arek Kroczek

  Nasz Cel to Twój Sukces!

  Nasz zespół projektantów stron internetowych to profesjonaliści z wiedzą, doświadczeniem i chętni do zrozumienia Twoich potrzeb i zaproponowania strategii osiągnięcia doskonałej użyteczności, jednocześnie opracowując taktyki dla odwiedzających, aby wykonywać interesujące Cię działania na Twojej stronie. Nie tylko musisz mieć piękny projekt strony internetowej, ale Twoja witryna musi być w stanie przekształcać odwiedzających w klientów.

  Strona WWW

  Z nami masz po swojej stronie zespół ekspertów SEO, marketerów internetowych i projektantów stron internetowych, którzy skutecznie i kompetentnie pracują na rzecz Twojego sukcesu online.

  Sklep Internetowy

  Rozwiń swój biznes już teraz dzięki naszym usługom projektowania stron internetowych. Tworzymy dla Ciebie witryny internetowe i strony główne, które zamieniają odwiedzających w klientów.

  Pozycjonowanie Katowice

  Z nami masz po swojej stronie zespół ekspertów SEO, marketerów internetowych i projektantów stron internetowych, którzy skutecznie i kompetentnie pracują na rzecz Twojego sukcesu online.

  Mamy Swoją Siedzibę. W Internecie czujemy się jak w domu!

  Wprowadzamy Twoje pomysły do ​​sieci – od projektu po realizację techniczną, w oparciu o najnowsze trendy i technologie.

  Projektowanie Stron Internetowych 100%
  Marketing Online 65%
  Pozycjonowanie Stron WWW 89%
  Tworzenie Sklepów Internetowych 80%

  Linki wychodzące i budowanie linków odgrywają kluczową rolę w skutecznej optymalizacji wyszukiwarek. Dobra i wiarygodna treść to podstawa do tego, aby naprawdę dostarczyć wyszukującym to, czego chcą i potrzebują, ale wysokiej jakości linki zwrotne są znakiem, że Twoja oferta jest wiarygodna. Jeśli nie masz doświadczenia w budowaniu linków, powinieneś trzymać się od tego z daleka, ponieważ nieprawidłowe budowanie linków może szybko doprowadzić do niepowodzenia. Skontaktuj się z naszą agencją i uzyskaj fachową pomoc oraz porady i wskazówki. Zrób dobrze i pozwól ludziom o tym mówić: im bardziej szanowane platformy komunikują się o swojej ofercie i korzystają z linków zwrotnych, tym lepsza będzie obecność w Internecie. Tak zwany autorytet strony opiera się na dobrych opiniach i linkach zwrotnych w mediach społecznościowych i innych platformach.

  Nie tylko wzmocnij swoją markę, ale także daj ją poznać

  Jak idzie świadomość Twojej marki? Kompleksowa baza danych ma kluczowe znaczenie dla określenia pozycji i opracowania strategii zorientowanej na cel. Dzięki typowym metrykom, takim jak zasięg, odwiedzający lub cena za tysiąc kontaktów (CPM), tworzony jest wstępny obraz, który udoskonalamy innowacyjnymi metodami. Analizy zamiarów klientów, bliźniaki statystyczne, targetowanie i nie tylko – polegamy na rozwiązaniach technicznych i kryteriach wydajności, które posuwają Cię do przodu.

  Dzięki optymalnie kontrolowanym kampaniom i precyzyjnemu monitorowaniu wszystkich powiązanych sygnałów użytkowników (udostępnienia, polubienia, współczynnik odrzuceń, czas trwania interakcji itp.) gwarantujemy stale rosnącą świadomość marki. Zawsze obserwujemy, jaki wpływ nasze działania mają na Twoje transakcje i zapytania. W ten sposób zwiększamy zaangażowanie i zaufanie do marki, a jednocześnie zapewniamy efektywne wykorzystanie Twojego budżetu.

  strona internetowa
  strona www

  Korzystamy z naszych strategii marketingowych, aby kierować odpowiedni ruch do Twojej firmy i zmieniać użytkowników w stałych klientów. Jako doświadczeni eksperci od mediów społecznościowych i wyszukiwarek, nasza agencja zajmująca się projektowaniem stron internetowych obejmuje marketing mix, obejmujący optymalizację wyszukiwarek (SEO), Facebook, Instagram lub Google AdWords. Koncentrując się na utrzymaniu, zaangażowaniu, budowaniu marki i retargetingu, naszym celem jest budowanie świadomości marki i zaangażowania w każdym cyfrowym punkcie kontaktu. Wszystkie usługi i projekty naszej agencji projektowania stron internetowych są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Możesz więc usiąść i zrelaksować się, podczas gdy nasza agencja projektowania stron internetowych zapewnia wyniki potrzebne do zwiększenia sprzedaży online. Oferujemy kompleksowy program od pomysłu do wdrożenia i marketingu indywidualnie zaprojektowanej strony internetowej. W ten sposób otrzymujesz wszystkie usługi od agencji projektowania stron internetowych.

  Po udanej optymalizacji trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo wyszukiwarki potrzebują 3-6 miesięcy na uwzględnienie zmian w indeksie i poprawienie rankingu. Ale jeśli treść i słowa kluczowe będą regularnie aktualizowane, Twoje miejsce będzie trwać długo. Na tym jednak optymalizacja się nie kończy. Wymagania dla Twojej witryny mogą zmieniać się każdego dnia, ponieważ Google zawsze chce prezentować swoim użytkownikom jak najlepszy wynik. Twoja konkurencja też nigdy nie śpi i optymalizuje. To musi zostać przekroczone, aby nie stracić ciężko wywalczonego miejsca.

  Ważne jest, abyśmy przez cały czas zachowywali przejrzystość. Dzięki osobistemu menu klienta na naszej stronie internetowej, które udostępniamy Ci osobiście, zawsze masz przegląd stanu swojej witryny.

  projekt logo
  projekty graficzne

  Pozycjonowanie Katowice

  Dizajnersi to butikowa agencja interaktywna reklamowo-marketingowa, w 100% nastawiona na wyniki. Specjalizujemy się w SEM i SEO, reklamie internetowej, administrowaniu mediami społecznościowymi oraz pozycjonowanie Katowice. Jesteśmy przekonani, że kreatywność reklamowa to nie tylko przekazywanie informacji, aby kampanie odniosły sukces, ale musimy umieć uwodzić, motywować i umieć docierać do klientów. W tym celu ratujemy wartości i przekonania każdego reklamodawcy i zarządzamy jego kampanią poprzez naszą indywidualną uwagę. Udało nam się zbudować grupę roboczą złożoną z osób z dużym doświadczeniem w zakresie komunikacji, planowania i kreatywności online. Integrujemy autentyczny zespół z solidną wiedzą w każdym aspekcie biznesu online. Wiemy, jak komunikować się za pomocą mediów interaktywnych i jak zwracać się do ludzi, tworząc i przekazując tożsamość każdego reklamodawcy, aby uwodzić i motywować jasnym przekazem docierającym do klientów. Jako pionierzy oferujemy nasze know-how w Internecie ponad dziesięć lat temu.

   

  Pozycjonowanie

  Zalety optymalizacji pod kątem wyszukiwarek:

  • Długoterminowa optymalizacja pod kątem wyszukiwarek – również na arenie międzynarodowej
   Dzięki ukierunkowanym działaniom tworzymy podstawę długoterminowego sukcesu
  • Optymalne wykorzystanie synergii marketingu online
   Konwersje, kod, treść i projekt: Łączymy wszystkie obszary SEO
  • Rozwiązania szyte na miarę
   Opracowujemy strategię dokładnie dopasowaną do Ciebie i wymagań wyszukiwarek
  • Doświadczenie i kreatywność
   Polegaj z nami na specjalistycznej wiedzy i kreatywnej energii, aby stworzyć udaną stronę internetową
  • Przejrzystość i wymierny sukces
   Zawsze masz wgląd w naszą pracę i wszystkie wyniki

  Porady SEO

  Im krótsza struktura adresu URL, tym większą wagę zawiera wyszukiwane hasła. Krótka struktura adresu URL służy nie tylko do ważenia wyszukiwanych haseł, ale także do zapewnienia czytelności tej struktury zarówno dla wyszukiwarek, jak i odwiedzających. Należy unikać znaków specjalnych i umlautów w strukturze adresu URL. Nazywa się to tajemniczą strukturą adresu URL. W celu optymalizacji pod kątem wyszukiwarek umlauty, takie jak ä, są przepisywane w ae.

  Na pierwszy rzut oka strona internetowa powinna być przejrzysta i zorganizowana. W ten sposób można zmniejszyć współczynnik odrzuceń i zwiększyć przyjazność dla odwiedzających. Sam projekt strony internetowej nie wystarczy, logiczna i hierarchiczna struktura treści to KONIECZNOŚĆ. Zwiedzający poszukują wiedzy. Aby Twoi goście wiedzieli, że informacje, których szukają, są dostarczane tutaj, witryna powinna być zorganizowana pod względem projektu i treści.

  Strona internetowa powinna nie tylko wyglądać idealnie i znajdować się na liście TOP, ale także być zgodna na wszystkich urządzeniach końcowych, takich jak MacBook, tablet, smartfon, … Na pierwszym planie jest responsywne projektowanie stron internetowych! W dzisiejszych czasach prawie wszyscy surfują na swoich tabletach, smartfonach, aby uzyskać dostęp do swoich źródeł. Teraz sprawdź, czy Twoja witryna jest dostępna na wszystkich urządzeniach końcowych.

  Oprócz strony internetowej i innych kryteriów sukces w wyszukiwarkach charakteryzuje się zawartością. Treść musi zawierać informacje. Postaw się w sytuacji potencjalnego klienta, zadaj sobie pytanie, co Ty jako klient chciałbyś wiedzieć. Czy znasz odpowiedź? Napisz to jako treść i podaj wszystkie ważne informacje.

  Sama treść nie ma znaczenia. To, co przyciąga odwiedzających, to potężne nagłówki! Potencjalni klienci w kilku słowach powinni wiedzieć, o czym jest ta strona, jaki jest temat!

  W optymalizacji pod kątem wyszukiwarek potężne nagłówki są podzielone w następujący sposób:

  H1 – nagłówek główny

  H1 nie może pojawić się więcej niż jeden raz na każdej podstronie. Ta główna pozycja ma bardzo duże znaczenie dla SEO.

  H2 – podpozycja

  To, że tak powiem, drugi główny nagłówek, który może pojawić się więcej niż dwukrotnie. Szczególnie ważne jest, aby wyszukiwane hasła pojawiały się i były sformułowane jako pytanie. Jeśli są one sformułowane jako pytania, istnieje szansa, że ​​pojawią się one w Google w sekcji „Użytkownik również zadaje”.

  H3 do H5 – podpozycja

  Te podtytuły mogą być użyte, jeśli masz dalsze podpozycje dla podpozycji.

  Oprócz nagłówka H1, tytuł meta jest również bardzo istotny dla wyszukiwarek. Na przykład tytuł meta jest wyświetlany na niebiesko w wyszukiwarce Google.


  Jeśli tytuł meta ma znaczenie i jest wyjątkowy, nie jesteś daleko od zwiększenia liczby odwiedzających. Niebezpieczeństwo! Tytuł meta nie może być żadnej długości ani krótki. Złoty środek to 56 znaków. Jeśli tytuł meta jest decydujący i wyjątkowy, nie jesteś daleko od zwiększenia liczby odwiedzających. Niebezpieczeństwo! Tytuł meta nie może być żadnej długości ani krótki. Złoty środek to 56 znaków.

  Podobnie jak tytuł meta, opis meta jest równie ważny. Opis meta ma przede wszystkim najwyższy priorytet dla potencjalnych klientów. Opis meta jest wyświetlany na szaro.


  Jeśli chodzi o tytuł meta, istnieje również wartość orientacyjna dla opisu meta. Tutaj możesz trzymać się wartości przewodniej wynoszącej maksymalnie 150 znaków.

  W celu profesjonalnej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek najważniejsze strony powinny być linkowane bezpośrednio ze strony startowej. Ścieżka do poszczególnych podstron również nie powinna być dalej niż 3 kliknięcia.

  Optymalizacja obrazu również zyskała Twój priorytet. Jeśli obrazy nie są zoptymalizowane, mogą mieć wiele negatywnych skutków, takich jak czas ładowania Twojej witryny. Przetestuj PageSpeed . W ciągu zaledwie kilku sekund eksperci przedstawią wyniki, które obrazy powinny zostać zoptymalizowane i jak.

  W optymalizacji pod kątem wyszukiwarek ważne jest, aby każdy przesyłany obraz na stronę miał odpowiedni tytuł, tag alt i adres URL obrazu. Za każdym razem, gdy przesyłasz, powinieneś się go trzymać, aby nie wykonywać podwójnej pracy! Nasza rada dla Ciebie!

  Potrzebujesz pozycjonowanie stron WWW?