Pozycjonowanie Racibórz

sklep internetowy

Pozycjonowanie Racibórz

Mamy zespół ekspertów ds. Analityki internetowej, którzy nie są zadowoleni z samego przechwytywania podstawowych danych. Jesteśmy proaktywni i idziemy dalej, proponując rozwiązania, które działają

W naszej agencji SEO uważamy, że analityka internetowa jest doskonałym sprzymierzeńcem SEO i innych narzędzi do akwizycji, które pomogą poprawić jakość ruchu i zwiększyć konwersje.

strona internetowa

Tworzymy strony internetowe dla wielu klientów w mieście Racibórz.

Skorzystaj także Ty!

Skontaktuj się z Nami!

  Nasze Zalety

  NATYCHMIASTOWA WIDOCZNOŚĆ

  Dzięki kampaniom SEM natychmiast promujemy i wyróżniamy Twój biznes. Ponadto jest to powszechna taktyka uzupełniająca strategię SEO, szczególnie w początkowej fazie biznesowej, w której wymagana jest sprzedaż i / lub gromadzenie danych.

  SEGMENTACJA ODBIORCÓW

  Jako agencja PPC tworzymy kampanie i reklamy PPC, które są wyświetlane wyłącznie Twoim docelowym odbiorcom, zwiększając w ten sposób szanse na sukces.

  WZROST ROI

  Codziennie zarządzamy Twoją kampanią SEM i optymalizujemy ją w oparciu o Twój budżet. Wszystko po to, aby mieć pewność, że zwrot z inwestycji będzie pozytywny i szybki.

  KONTROLOWANA INWESTYCJA

  Kampanie SEM pozwalają nam na bieżąco śledzić budżet dzienny. Zapewniamy, że inwestujesz tylko w to, co przynosi efekty.

  Cennik

  Basic

  999 mies.
  • Kilkanaście do kilkudziesięciu fraz
  • Optymalizacja strony internetowej
  • Linkbuilding
  • Promocja w Mapach Google
  • Copywritting
  • Content Marketing
  • Systematyczne planowanie strategii

  Standard

  1499 mies.
  • Kilkanaście do kilkudziesięciu fraz
  • Optymalizacja strony internetowej
  • Linkbuilding
  • Promocja w Mapach Google
  • Copywritting
  • Content Marketing
  • Systematyczne planowanie strategii

  Premium

  1999 mies.
  • Kilkadziesiąt fraz
  • Optymalizacja strony internetowej
  • Linkbuilding
  • Promocja w Mapach Google
  • Copywritting
  • Content Marketing
  • Systematyczne planowanie strategii

  Co to są kampanie SEM i PPC?

  Mówiąc o SEM (Search Engine Marketing) lub PPC (Pay per Click) mamy na myśli płatne kampanie reklamowe w wyszukiwarkach, ale także w sieciach społecznościowych czy reklamie kontekstowej. Poleganie na agencji SEM to doskonała opcja, jeśli szukasz sposobu na szybkie zwiększenie sprzedaży lub liczby potencjalnych klientów w określonym czasie. Ciekawostką jest to, że kampanie SEM są opłacane tylko wtedy, gdy użytkownik kliknie w podświetlone reklamy. Pozwala to idealnie zmierzyć ROI (zwrot z inwestycji), czyli innymi słowy, jego rentowność. Ostatecznie liczy się skuteczność i wyniki kampanii.

  logo-dizajnersi-tekst

  Zarządzamy m.in. kampaniami reklamowymi dla Google Adwords, Facebook, Youtube. Jako agencja SEM zawsze skupiamy się na konwersji celów. Jeśli wygrasz, wygramy.

  Opinie

  Nasza strona internetowa dzięki pozycjonowaniu jest w TOP 10! Polecam Dizajnersów! Dobra robota!

  Anna Powor

  Polecam. Dizajnersi to profesjonalna firma projektująca kompleksowo strony www. Pan Adrian kompetentnie z ogromną cierpliwością i pasją tworzy strony internetowe. Potrafi wysłuchać i doradzić oraz dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

  Zbigniew Luks

  Z przyjemnością możemy polecić firmę Dizajnersi. Pełen profesjonalizm. Duża kreatywność, osobiste zaangażowanie, morze cierpliwości i indywidualne podejście do klienta. 

  Arek Kroczek

  Nasz Cel to Twój Sukces!

  Badanie potrzeb

  Analizujemy potrzeby Twojej firmy i jej branży, aby zdefiniować kampanię SEM zorientowaną wyłącznie na Twoje cele. Nie ma sensu oferować ci usługi, jeśli wyniki nie są dla ciebie korzystne.

  Optymalizacja strony internetowej

  Aby uzyskać maksymalne wyniki, przeanalizujemy również witrynę kampanii i zaproponujemy ulepszenia, które pomogą Ci zwiększyć liczbę konwersji.

  Codzienne zarządzanie kampaniami

  Każdego dnia będziemy mieć dostęp do Twojej kampanii SEM, aby ocenić wyniki i wprowadzić niezbędne ulepszenia. Codzienne dostosowywanie budżetu pozwoli nam robić postępy w realizacji głównych celów.

  Ocena wyników

  Przedstawiamy miesięczny raport z zarządzania celem wraz z sugestiami dotyczącymi usprawnienia Twojej kampanii SEM.

  Racibórz

  Strona WWW

  Z nami masz po swojej stronie zespół ekspertów SEO, marketerów internetowych i projektantów stron internetowych, którzy skutecznie i kompetentnie pracują na rzecz Twojego sukcesu online.

  Sklep Internetowy

  Rozwiń swój biznes już teraz dzięki naszym usługom projektowania stron internetowych. Tworzymy dla Ciebie witryny internetowe i strony główne, które zamieniają odwiedzających w klientów.

  Pozycjonowanie Racibórz

  Z nami masz po swojej stronie zespół ekspertów SEO, marketerów internetowych i projektantów stron internetowych, którzy skutecznie i kompetentnie pracują na rzecz Twojego sukcesu online.

  Mamy Swoją Siedzibę. W Internecie czujemy się jak w domu!

  Wprowadzamy Twoje pomysły do ​​sieci – od projektu po realizację techniczną, w oparciu o najnowsze trendy i technologie.

  Projektowanie Stron Internetowych 100%
  Marketing Online 65%
  Pozycjonowanie Stron WWW 89%
  Tworzenie Sklepów Internetowych 80%
  Pierwszym krokiem w naszej podróży jest analiza aktualnej strony internetowej. Nasi eksperci dokładnie przyjrzą się strukturze Twojej witryny i ustalą, czy w witrynie brakuje jakichkolwiek elementów technicznych, które możemy pominąć lub ulepszyć.
  strona internetowa
  strona www

  Indywidualny, responsywny projekt strony internetowej przez genaehr.com projekty internetowe w Siegen spełnia wysokie oczekiwania klientów dotyczące nowoczesnej i współczesnej obecności w Internecie. Projekt strony internetowej idzie o wiele dalej. Prezentuje Twoje produkty i usługi w najlepszym możliwym świetle i inspiruje odwiedzających trwałym, imponującym doświadczeniem użytkownika i interaktywnym interfejsem użytkownika, który jest zrozumiały i intuicyjny w użyciu.

  Twoja strona internetowa zostanie profesjonalnie zaprogramowana zgodnie z najnowszymi standardami HTML i metodami PHP. Dzięki programowaniu w oparciu o Open Source Enterprise CMS i framework Bootstrap, Twoja witryna ma najlepsze warunki do długoterminowego, zawsze skalowalnego i bezpiecznego użytkowania.

  projekt logo
  projekty graficzne

  Pozycjonowanie Racibórz

  Efektywne projektowanie stron internetowych to nie tylko zadania czysto wizualne. Przede wszystkim chodzi o wysoki poziom przyjazności dla użytkownika, łatwą do zrozumienia nawigację i bezbłędną strukturę serwisu. To nie tylko ułatwia wyszukiwarkom rejestrowanie Twojej witryny, ale także umożliwia osobom niepełnosprawnym wymianę informacji w Twojej witrynie bez przeszkód dzięki projektowaniu stron bez barier.

  Potrzebujesz pozycjonowanie stron WWW?