Reklama Facebook

Z przyjemnością skonfigurujemy dla Ciebie Twoje konto reklamowe na Facebooku. Aby dać Ci wyobrażenie o tym, co możemy Ci zaoferować, zebraliśmy poniżej trzy pakiety. Ważne jest dla nas podkreślenie, że poniższe oferty opracowaliśmy wspólnie z naszymi klientami z sektora MŚP i sprawdziliśmy je i optymalizowaliśmy już dziesiątki razy. Jednak w przypadku większych projektów, dużych firm lub konkretnych kampanii zawsze wymagane są indywidualne rozwiązania marketingowe. Oprócz reklam na Facebooku zwykle łączy się inne instrumenty z marketingu online. Chętnie pomożemy Ci znaleźć odpowiednią ofertę dla Twojego projektu.

  Reklama Facebook

  Czy chcesz konkretnie zaadresować swoje grupy docelowe? Czy chcesz, aby Twoje reklamy były atrakcyjne, zróżnicowane i godne zaufania? W takim razie Facebook Ads jest właśnie dla Ciebie! Facebook Ads daje Ci możliwość precyzyjnego zdefiniowania grupy docelowej i skierowania do niej reklamy w odpowiednim formacie. Bez względu na to, czy chcesz zwiększyć świadomość swojej marki, chcesz więcej kliknięć w swojej witrynie, czy chcesz rozszerzyć zasięg swojej sieci – wspieramy Cię w osiąganiu Twoich celów!

  reklama facebook
  social media

  Bieżące wsparcie i optymalizacja reklam na Facebooku

  Aby zapewnić zrównoważone działanie konta Facebook Ads, stworzyliśmy czyste i ukierunkowane wsparcie i optymalizacja. W zasadzie możemy również przejmować i zarządzać kontami, których sami nie założyliśmy. Jednak z doświadczenia wiemy, że rewizja lub nawet nowa konfiguracja jest w wielu przypadkach opłacalna. Z przyjemnością przyjrzymy się Twojemu kontu Facebook Ads bez zobowiązań i udzielimy Ci rekomendacji.

  Facebook jest obecnie największą siecią społecznościową. Jednocześnie Facebook stał się jedną z największych internetowych platform reklamowych. Facebook Ads oferuje szereg atrakcyjnych środków promocji produktów i usług. Jako firma masz na Facebooku możliwość, na przykład, utworzenia strony firmowej na Facebooku i wykorzystania jej do pozycjonowania siebie. Korzystając z Facebook Ads możesz zamieścić reklamy dopasowane do Twojej grupy docelowej i zaprezentować szerokim rzeszom swoją ofertę. Możesz zwracać się zarówno do obecnych klientów, jak i do potencjalnych nowych klientów.