Reklama firmy w Internecie

Zareklamuj się razem z Nami!

  Strona Internetowa

  Współczesne narzędzie marketingu.

  Sklep Internetowy

  Idealne uzupełnienie innych form sprzedaży.

  Media Społecznościowe

  Metoda budowania wizerunku.

  Pozycjonowanie

  Podniesienie pozycji Twojej strony.

  Marketing Zapewnia Sukces

  Czy chcesz w przyszłości więcej sukcesu, przeglądu i kontroli w marketingu cyfrowym? W takim razie zróbmy razem profesjonalny marketing online. W ramach równej koncepcji marketingu internetowego zajmujemy się wszystkim, od koncepcji po wdrożenie, abyś mógł skoncentrować się na swoich kluczowych kompetencjach. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać niezobowiązującą konsultację.

  Reklama Media Społecznościowe

  W przypadku firm zasięg organiczny w sieciach społecznościowych jest coraz mniejszy. Dlatego ważne jest, aby korzystać ze środków wsparcia, takich jak reklama w mediach społecznościowych. Dzięki płatnym reklamom w sieciach społecznościowych, oprócz większego zasięgu, możesz dotrzeć do właściwych osób. Dzięki dobrej reklamie w mediach społecznościowych możesz zwrócić się do swojej grupy docelowej, zbudować podróż klienta i zachęcić ludzi do zakupów w Twojej witrynie. Które kanały mediów społecznościowych możesz wykorzystać, aby najlepiej dotrzeć do swojej grupy docelowej i jakie specyfikacje kanałów musisz wziąć pod uwagę, to pytania, którymi z przyjemnością pomożemy Ci naszą specjalistyczną wiedzą.

  Audyt SEA

  Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, jak optymalnie założyć konto Google Ads i dokładnie pokazujemy, jak można osiągnąć więcej za mniej pieniędzy. Kontrolujemy Twoje konto Google Ads i pomagamy skuteczniej osiągać cele. Dostępna jest cała specjalistyczna wiedza naszych specjalistów i certyfikowanych trenerów Google.

  projektowanie stron www

  Reklama Graficzna

  Z reklamami graficznymi online dla sukcesu marki
  Czy chcesz zwiększyć świadomość swojej marki w ukierunkowany sposób za pomocą reklam graficznych i atrakcyjnie pozycjonować swoją markę? Mamy około 10-letnie doświadczenie w dziedzinie reklamy graficznej. Dzięki naszej innowacyjnej koncepcji minimalizujemy marnotrawstwo tradycyjnego brandingu online, różnicując różne poziomy świadomości w grupie docelowej i promując je w zróżnicowany sposób: świadomy problemu, świadomy rozwiązania, świadomy produktu i świadomy marki. Skontaktuj się z nami – chętnie doradzimy!

  Najczęstsze Pytania

  Koncepcja marketingu online to jasno zdefiniowany plan lub program holistycznej koordynacji i kontroli wszystkich działań marketingowych firmy. Jeśli to możliwe, należy również wziąć pod uwagę marketing offline.

  Koncepcja marketingu internetowego Iqual to całościowe, indywidualne rozwiązanie marketingowe. Koszty takiej samej koncepcji marketingu online zależą zatem od konkretnych celów marketingowych, a także produktów i usług. Tak czy inaczej, po niezobowiązującej konsultacji otrzymasz od nas ofertę ze szczegółowym kosztorysem.

  Reklama displayowa obejmuje wszystkie formaty reklam online, które pojawiają się blisko treści witryn lub aplikacji. Reklamy graficzne są zwykle oddzielone od rzeczywistej treści witryny lub aplikacji.

  Klasyczna reklama displayowa skupia się głównie na celach związanych z budowaniem marki, takich jak świadomość i wizerunek marki. Podejścia zautomatyzowane coraz częściej wykorzystują również reklamy displayowe w marketingu efektywnościowym. Automatyczne wyświetlanie banerów reklamowych zgodnie z predefiniowanymi warunkami może znacznie zwiększyć wydajność reklamową w reklamie graficznej. Remarketing i reklama w czasie rzeczywistym (RTA) odgrywają tutaj ważną rolę.

  W związku z szybko postępującą cyfryzacją warunki ramowe w poszczególnych kanałach marketingu online ulegają ciągłym zmianom. Dlatego powinieneś lepiej skoncentrować się na swoich kluczowych kompetencjach – my zajmiemy się Tobą. Dzięki naszej wiedzy, na przykład w Google Ads, byliśmy w stanie obniżyć koszty miejsc reklamowych na wszystkich naszych kontach przejęty od klientów, bez gorszej konieczności akceptacji wyników.