Sklep Internetowy Kraków

Twoja Agencja E-Commerce

Rozpocznij z nami swoją pomyślną przyszłość e-commerce. Jako doświadczona agencja marketingowa wspieramy profesjonalne rozwiązania sklepów internetowych. A jako agencja zajmująca się sklepami, nasze wsparcie projektowe obejmuje doradztwo i koncepcję, planowanie sklepu internetowego, wdrażanie i konfigurację oprogramowania, programowanie i tworzenie sklepu – dostosowane do Twojego modelu biznesowego i potrzeb.

Twój sukces w E-Commerce

Strategia, oprogramowanie sklepu, projektowanie i marketing: nasze wsparcie e-commerce 360 ​​° oferuje decydujące korzyści w marketingu produktów i usług. Jako agencja internetowa planujemy nowy sklep internetowy, ponowne uruchomienie Twojego sklepu internetowego oraz projektujemy projekt front-end sklepu. A strony techniczne, takie jak indywidualne regulacje, programowanie i rozpoczęcie operacji, są u nas w dobrych rękach. 

pozycjonowanie

Skontaktuj się z Nami!

  Opinie O Nas

  Nasza strona internetowa dzięki pozycjonowaniu jest w TOP 10! Polecam Dizajnersów! Dobra robota!

  ANNA POWOR

  Polecam. Dizajnersi to profesjonalna firma projektująca kompleksowo strony www. Pan Adrian kompetentnie z ogromną cierpliwością i pasją tworzy strony internetowe. Potrafi wysłuchać i doradzić oraz dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

  ZBIGNIEW LUKS

  Z przyjemnością możemy polecić firmę Dizajnersi. Pełen profesjonalizm. Duża kreatywność, osobiste zaangażowanie, morze cierpliwości i indywidualne podejście do klienta. 

  AREK KROCZEK

  Wsparcie sklepu internetowego

  Wsparcie techniczne i merytoryczne, utrzymanie oprogramowania sklepu, rozbudowa funkcji, aktualizacje sklepu o nowe produkty i funkcje.

  Sklep Internetowy

  Wdrażanie oprogramowania sklepowego , programowanie, projektowanie sklepów oraz specjalne adaptacje do branży i produktów.

  Porady i Koncepcja

  Doradztwo w sklepie internetowym, planowanie i strategia działania sklepu, indywidualne dostosowanie, treść, działanie i marketing sklepu.

  Mamy Swoją Siedzibę. W Internecie czujemy się jak w domu!

  Handel elektroniczny jest bardzo indywidualny. Dlatego wdrożenie techniczne, konfiguracja oprogramowania sklepu internetowego to tylko część Twojego rozwiązania e-commerce. Platforma sklepowa precyzyjnie dopasowana  do Twojego modelu biznesowego, grupy docelowej i Twoich produktów  jest niezwykle ważna, aby móc oferować potencjalnym klientom doskonałe wrażenia zakupowe. 

  Projektowanie Stron Internetowych 100%
  Marketing Online 65%
  Pozycjonowanie Stron WWW 89%
  Tworzenie Sklepów Internetowych 80%

  Nasze Usługi

  Projekty e-commerce wymagają wysokiego stopnia planowania koncepcyjnego i organizacyjnego przed faktycznym wdrożeniem sklepu. Jako agencja wspieramy zarówno nowy projekt sklepu internetowego, jak i jego ponowne uruchomienie. Aby uzyskać efektowne zakupy, opracowujemy projekt sklepu ukierunkowany na grupę docelową.

  Jako agencja sklepów internetowych specjalizujemy się w planowaniu i opracowywaniu indywidualnych rozwiązań e-commerce dla Twojego sklepu internetowego . Twoje bardzo szczególne wymagania i potrzeby już w pierwszej fazie planowania odgrywają bardzo ważną rolę.

  Dotyczy to zarówno tworzenia infrastruktury technicznej dla treści ,  projektowania jak i projektowania sklepu,  a także obsługi, utrzymania i pielęgnacji sklepu.

  Agencja SEO

  Na podstawie Twojej  firmy  , nasi projektanci stron internetowych projektują i tworzą wygląd Twojego sklepu internetowego. Responsywny projekt umożliwia optymalne wyświetlanie i używanie na różnych urządzeniach końcowych: sklep internetowy powinien doskonale funkcjonować na komputerze stacjonarnym, tablecie PC i smartfonie. Koncepcja projektowa obejmuje różne formy i formaty banerów promocyjnych, sliderów i innych elementów graficznych, które sprawiają, że sklep prezentuje się w odpowiednim blasku.  

  Cyfrowa strona internetowa firmy zawiera przemyślaną koncepcję, aby wizerunek marki był jak najbardziej pozytywny i poważny. Skutkuje to przyjazną dla użytkownika konstrukcją.

  Cyfrowa strona internetowa firmy silnie promuje markę i znacząco przyczynia się do sukcesu. Projekt strony internetowej może również przekazywać wartości i kulturę korporacyjną światu zewnętrznemu.

  Firma z jej podstawowymi wartościami i kulturą korporacyjną musi być odzwierciedlona na jej cyfrowej korporacyjnej stronie internetowej, ponieważ stanowi ona tak zwaną „wizytówkę” firmy.

  Sukces można zwiększyć dzięki cyfrowej stronie korporacyjnej. Wymaga to przyjaznego dla użytkownika, atrakcyjnego projektu. Jeśli wszystkie wymagania zostaną spełnione, cyfrowa strona internetowa firmy w ogromnym stopniu przyczynia się do sukcesu firmy.

  Nowoczesne oprogramowanie sklepu

  Twój sklep internetowy to także największa witryna sklepowa. Ma to więc kluczowe znaczenie dla Twojej firmy, a jednocześnie dla Twojego sukcesu. Najnowocześniejsza technologia i architektura zorientowana na przyszłość, oprócz elastycznych interfejsów, funkcji marketingowych i opcji rozbudowy dla nas jako agencji sklepowej, są wymaganiami dla ustandaryzowanego rozwiązania systemu e-commerce.

  strona internetowa
  strona www

  Najpierw telefon komórkowy

  Wysoka wydajność w połączeniu z responsywnym projektem sklepu to podstawa profesjonalnej aplikacji e-commerce. To samo dotyczy zoptymalizowanego prowadzenia użytkownika, które umożliwia również korzystanie z aplikacji mobilnej bez barier. Tylko w ten sposób można osiągnąć udaną sprzedaż na wszystkich urządzeniach końcowych. 

  Bezpieczeństwo i zgodność z ochroną danych

  Podczas wdrażania bierzemy pod uwagę odpowiednie poprawki bezpieczeństwa i aktualizacje od producentów oprogramowania . W razie potrzeby zajmiemy się również przyszłymi aktualizacjami oprogramowania w ramach konserwacji sklepu po rozpoczęciu operacji. To samo dotyczy wszystkich wymogów prawnych dotyczących ochrony danych zgodnie z RODO.

  Większość rozwiązań oprogramowania e-commerce oferuje optymalne warunki i funkcjonalności dla podstawowych aspektów optymalizacji wyszukiwarek od podstaw . Jako agencja internetowa oferujemy dodatkowe usługi SEO w celu optymalizacji sklepu dla Google w ramach tworzenia sklepu internetowego. Produkty i kategorie produktów mają w ten sposób szansę na optymalną widoczność i umieszczenie w wynikach wyszukiwania Google.

  Potrzebne Ci pozycjonowanie?