Sklep Internetowy Wrocław

Twoja Agencja Tworząca Sklepy Internetowe

Sprawimy, że Twój sklep internetowy stanie się znany! Media społecznościowe, marketing treści, optymalizacja SEO / wyszukiwarek w połączeniu z Google Adwords i zakupami to dokładnie taka mieszanka marketingu cyfrowego, która sprawi, że Twój świeżo upieczony sklep internetowy będzie naprawdę dobrze znany.

Wyniki Wyszukiwania

Docieraj do odpowiedniej grupy docelowej w często odwiedzanych kanałach mediów społecznościowych i wyszukiwarkach. Dzięki Google AdWords, reklamom w Zakupach Google i reklamom w mediach społecznościowych możesz zwiększyć regionalną świadomość marki w Rosenheim, w całym kraju, a nawet na całym świecie, generować nowych klientów i zwiększać sprzedaż w sklepie.

pozycjonowanie

Skontaktuj się z Nami!

  Opinie O Nas

  Nasza strona internetowa dzięki pozycjonowaniu jest w TOP 10! Polecam Dizajnersów! Dobra robota!

  ANNA POWOR

  Polecam. Dizajnersi to profesjonalna firma projektująca kompleksowo strony www. Pan Adrian kompetentnie z ogromną cierpliwością i pasją tworzy strony internetowe. Potrafi wysłuchać i doradzić oraz dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

  ZBIGNIEW LUKS

  Z przyjemnością możemy polecić firmę Dizajnersi. Pełen profesjonalizm. Duża kreatywność, osobiste zaangażowanie, morze cierpliwości i indywidualne podejście do klienta. 

  AREK KROCZEK

  Doradztwo

  Doradzamy w zakresie strategii marketingu internetowego, określamy cele i działania dopasowane do Twojego projektu e-commerce.

  Koncepcja

  Planujemy i projektujemy odpowiednie instrumenty marketingowe i kampanie reklamowe dla większej liczby leadów i większej sprzedaży.

  Tworzenie i projektowanie

  Projektujemy kreatywne materiały reklamowe, reklamy i treści oraz piszemy komunikaty reklamowe dla Twoich produktów i usług.

  Mamy Swoją Siedzibę. W Internecie czujemy się jak w domu!

   Skorzystaj z doświadczenia naszej agencji przy planowaniu i wdrażaniu rozwiązania Twojego sklepu internetowego. Współpracujemy z Tobą, aby opracować odpowiednią strategię i odpowiednią koncepcję wdrożenia i eksploatacji sklepu. Projektowanie sklepów internetowych, pisanie tekstów, aktualizowanie treści, nadzorowanie tematów redakcyjnych… aż po ukierunkowane pozyskiwanie nowych klientów poprzez marketing online. 

  Projektowanie Stron Internetowych 100%
  Marketing Online 65%
  Pozycjonowanie Stron WWW 89%
  Tworzenie Sklepów Internetowych 80%

  Spotkanie wstępne

  Poznajemy się i koordynujemy Twoje oczekiwania w zakresie planowania projektu i realizacji sklepu internetowego. Omawiamy cele, wymagania i ustalamy przybliżony harmonogram.

  Projekt koncepcji

  Na podstawie rozmowy opracowujemy koncepcję sklepu, która uwzględnia aspekty techniczne, oprogramowanie i użyteczność, projekt sklepu, treści, tematy marketingowe oraz wsparcie i utrzymanie sklepu.

  Wdrożenie projektu

  Po zatwierdzeniu koncepcji następuje wdrożenie operacyjne, konfiguracja, programowanie, kastomizacja oraz tworzenie grafiki dla opracowanego projektu sklepu.

  Niezależnie od tego, jaki model web design wybierzesz, my Dizajnersi jesteśmy Twoim partnerem, jeśli szukasz kreatywnej, a zarazem niezawodnej agencji webdesignerskiej. Bo naszą misją jest inspirowanie ludzi najwyższej klasy projektami stron internetowych – niezależnie od tego, czy chcesz przekonać nowoczesną stroną biznesową, otworzyć sklep internetowy, wygenerować nowe landing pages czy wzbogacić świat blogiem. Bo wiemy, co jest ważne i jak generować emocje promujące sprzedaż.

  • Projektowanie stron internetowych zorientowane na klienta, nowoczesne i odpowiednie? 
  • Zorganizowany w sposób przyjazny dla użytkownika, ładowany szybko i intuicyjnie w użyciu? 
  • Responsywne, zaprojektowane na każde urządzenie? 
  • Sterowanie za pomocą systemu zarządzania treścią (CMS)? 

  Agencja SEO

  Media społecznościowe

  Doradztwo w zakresie mediów społecznościowych, strategia, planowanie mediów pod reklamę w mediach społecznościowych, opracowywanie projektów treści i tematów.

  Obsługa mediów społecznościowych

  Pełne wsparcie dla szybko rozwijającej się społeczności z ożywioną interakcją, dużym zasięgiem i dużym ruchem w sieci.

  Reklama w mediach społecznościowych

  Twoja widoczność jest skalowana dzięki reklamie na Facebooku lub reklamie na Instagramie . Generuje to nowych odwiedzających sklep w ukierunkowany sposób.

  Cyfrowa strona internetowa firmy zawiera przemyślaną koncepcję, aby wizerunek marki był jak najbardziej pozytywny i poważny. Skutkuje to przyjazną dla użytkownika konstrukcją.

  Cyfrowa strona internetowa firmy silnie promuje markę i znacząco przyczynia się do sukcesu. Projekt strony internetowej może również przekazywać wartości i kulturę korporacyjną światu zewnętrznemu.

  Firma z jej podstawowymi wartościami i kulturą korporacyjną musi być odzwierciedlona na jej cyfrowej korporacyjnej stronie internetowej, ponieważ stanowi ona tak zwaną „wizytówkę” firmy.

  Sukces można zwiększyć dzięki cyfrowej stronie korporacyjnej. Wymaga to przyjaznego dla użytkownika, atrakcyjnego projektu. Jeśli wszystkie wymagania zostaną spełnione, cyfrowa strona internetowa firmy w ogromnym stopniu przyczynia się do sukcesu firmy.

  Projektowanie i tworzenie sklepu internetowego

  Na podstawie Twojej  firmy  , nasi projektanci stron internetowych projektują i tworzą wygląd Twojego sklepu internetowego. Responsywny projekt umożliwia optymalne wyświetlanie i używanie na różnych urządzeniach końcowych: sklep internetowy powinien doskonale funkcjonować na komputerze stacjonarnym, tablecie PC i smartfonie. Koncepcja projektowa obejmuje różne formy i formaty banerów promocyjnych, sliderów i innych elementów graficznych, które sprawiają, że sklep prezentuje się w odpowiednim blasku.  

  Nasze usługi agencyjne

  + Koncepcja strony internetowej , projekt sklepu
  + Tworzenie strony głównej i stron z treścią
  + Grafika dla stron kategorii , stron produktów +
  Tworzenie grafiki slidera i banera
  + Tworzenie grafik promocyjnych
  +  Produkcja filmowa, wideo produktowe , film objaśniający

  strona internetowa
  strona www

  Instalacja, programowanie, testowanie i konserwacja sklepu

  Po udanej instalacji następuje indywidualna adaptacja i programowanie sklepu zgodnie z wymaganiami dotyczącymi funkcji, interfejsów i procesów. Drugim krokiem jest konfiguracja dla przedniej części sklepu , w końcu sklep tyłu oraz szczegóły procesu zakupu. Po pomyślnym zakończeniu testów , następuje uruchomienie przekazanie . W razie potrzeby służymy nawet po uruchomieniu sklepu z aktualizacjami zabezpieczeń aktualizacje oprogramowania , dalsze korekty lubRozszerzenia funkcji 

  Nasze usługi agencyjne

  + Instalacja oprogramowania sklepu, aktualizacja sklepu
  + konfiguracja i licencjonowanie sklepu
  + instalacja i uruchomienie wtyczek
  + indywidualne programowanie
  + konfiguracja interfejsu
  + narzędzia do śledzenia i analizy ustawień 
  + testy i testy funkcji 
  + uruchomienie i uruchomienie sklepu
  + wsparcie i konserwacja sklepu internetowego
  + inne rozwój i aktualizacja

  Wsparcie sklepu internetowego dla produktów i treści

  W oparciu o  projekt korporacyjny lub projekt marki oraz odpowiedni szablon zaprojektujemy i opracujemy indywidualny projekt sklepu internetowego . Oprócz ogólnego obrazu z różnymi responsywnymi reprezentacjami dla komputerów stacjonarnych, tabletów i smartfonów, koncepcja projektowa obejmuje różne formy banerów promocyjnych, kafelków banerowych, suwaków i innych elementów graficznych.  

  Nasze usługi agencyjne

  + Twórz strony i struktury kategorii
  + Konfiguruj produkty, atrybuty, warianty
  + Konfiguruj kampanie promocyjne
  + Obrazy produktów, obrazy kategorii  
  + Teksty produktów SEO i teksty kategorii
  + Strony treści z tekstem i grafiką
  + Wsparcie redakcyjne bloga internetowego

  Potrzebne Ci pozycjonowanie?