Strony Internetowe Jastrzębie Zdrój

Strony Internetowe Jastrzębie Zdrój

Zajmujemy się wdrażaniem stron internetowych, które pozwalają na dobre wrażenia odwiedzających, a także umożliwiają kompleksowe opracowywanie ich biznesplanów w Internecie.

Wykorzystujemy nasze doświadczenie rynkowe
i zdobytą wiedzę, prowadząc naszych klientów we wszystkich fazach projektu, oferując inteligentne rozwiązania i przy doskonałym stosunku kosztów do korzyści.

Strategiczne planowanie Twojej witryny jest priorytetem. Nasze projekty cenią sobie design, łatwość nawigacji i interaktywność, co gwarantuje lekkie, piękne i doskonale funkcjonujące strony.

Jastrzębie-Zdrój

To górnośląskie miasto w południowej Polsce. Znajduje się około 100 km na zachód od Krakowa i około 30 km na północny wschód od Ostrawy, w bezpośrednim sąsiedztwie czeskiej granicy.

opinie naszych klientów

Solidna firma - strona działa bardzo dobrze! Po starcie strony, nie zostaje się samemu. Gdy ma się pytania czy potrzebuje pomocy, odpowiedź przychodzi w ciągu pół godziny i szybciej - kontakt super.
JOBY.PL
sprzęt do fotografii mobilnej

⭐⭐⭐⭐⭐

Współpraca z firmą Dizajnersi przebiega wspaniale.
Zależało nam na firmie, która szybko i kompleksowe odświeży i zaprojektuje stronę. Prowadzą bardzo przyjemnie szkolenia,
Cech Wodzisław
Cech Rzemieślników

⭐⭐⭐⭐⭐

Jesteśmy zadowoleni z projektu strony i profesjonalnej realizacji Dizajnerskiej strony. Wideo które znajduje się na głównej stronie, także rewelacyjnie przygotowali.
tomargaz
gazy techniczne

⭐⭐⭐⭐⭐

Strona Beef Master Tomaszny jest strzałem w dziesiątkę. Bardzo mi się podoba system z formularzem do składania zamówień na naszej stronie. Świetna robota!
TOMASZNY
ZAKŁAD MIĘSNY

⭐⭐⭐⭐⭐

Wspaniałe podejście do tworzenia stron internetowych, Kreatywność na pierwszym miejscu. Serdecznie zachęcam do współpracy z chłopakami z Dizajnersów.
Filadelfia
Kościół

⭐⭐⭐⭐⭐

Profesjonalne podejście do wymagań klienta, świetne wyczucie aktualnych trendów, konkurencyjna oferta. Warto zgłosić się do Dizajnersów, jeśli szukasz spersonalizowanej strony internetowej
Mateusz Grychnik
DJ

⭐⭐⭐⭐⭐

Z tego miejsca serdeczne podziękowania dla ekipy Dizajnersi za poświęcony czas,
cierpliwość i świetny efekt końcowy.
Michał Szendzielorz
Radca Prawny

⭐⭐⭐⭐⭐

Współpraca godna polecenia! O nic nie muszę się martwić, mam piękną stronę, wysoką pozycję w Google, w każdej chwili mogę liczyć na pomoc, ewentualne zmiany w wyglądzie strony.
NOTOPSTRYK.COM
FOTOGRAF

⭐⭐⭐⭐⭐

Bardzo polecam, kontakt niemal natychmiastowy.
Do tego wszystko zrobione jak należy, każda moja sugestia wzięta pod uwagę.
kosmetyki pielęgnacyjne

⭐⭐⭐⭐⭐
Super współpraca, Panowie zaprojektowali mi piękną stronę www, bardzo dobre wsparcie merytoryczne. Szczerze polecam agencję Dizajnersi!
Przemysław Serwotka
DJ

⭐⭐⭐⭐⭐

Polecamy współpracę z Dizajnersami. Nie boją się wyzwań, potrafią trafnie doradzić oraz przekazać własne pomysły w trakcie realizacji projektu. Co więcej, cierpliwie i profesjonalnie podchodzą do zleconych założeń.
RESTAURACJA

⭐⭐⭐⭐⭐

Dziękuję pięknie za współpracę przy pozycjonowaniu strony internetowej. Zespół Dizajnersi wykazał się dużym profesjonalizmem i jeszcze większą cierpliwością przy wykonaniu tego zlecenia.
OKNA DRZWI ROLETY

⭐⭐⭐⭐⭐

Cennik

Wizytówka

699
 • One page
 • Nielimitowana ilość grafik oraz banerów
 • Domena na okres roku
 • Serwer na okres roku
 • Responsywność
 • Dowolna edycja treści
 • Pozycjonowanie
 • Treści oraz grafiki przygotowane przez Nas
 • Logo
 • Integracja z portalami społecznościowymi

Standard

2499
 • Nielimitowana ilość podstron
 • Nielimitowana ilość grafik oraz banerów
 • Domena na okres roku
 • Serwer na okres roku
 • Responsywność
 • Dowolna edycja treści
 • Pozycjonowanie wstępne
 • Treści oraz grafiki przygotowane przez Nas
 • Logo
 • Integracja z portalami społecznościowymi

Premium

3999
 • Nielimitowana ilość podstron
 • Nielimitowana ilość grafik oraz banerów
 • Domena na okres roku
 • Serwer na okres roku
 • Responsywność
 • Dowolna edycja treści
 • Pozycjonowanie rozszerzone
 • Treści oraz grafiki przygotowane przez Nas
 • Logo
 • Integracja z portalami społecznościowymi

Czym się zajmujemy

Strony Internetowe

Współczesne narzędzie marketingu.

Sklepy Internetowe

Idealne uzupełnienie innych form sprzedaży.

Social Media

Metoda budowania wizerunku w internecie.

Pozycjonowanie

Podniesienie pozycji Twojej strony.

O nas

 

Nasze podejście do reklamy społecznościowej opiera się na wieloletnim doświadczeniu
i zaangażowaniu w opanowanie różnych platform mediów społecznościowych. Testujemy, uczymy się, wdrażamy, przechwytujemy dane
i analizujemy. Łączymy Twoją markę z odbiorcami za pomocą kombinacji filtrów kierowania hiperlokalnego, demograficznego, zainteresowań i klientów na rynku. Chodzi o wybranie, do kogo ma być dostarczona wiadomość, tak, aby była ona bardziej trafna dla osób, które ją widzą. Wreszcie, ze wszystkich naszych zespołów umieszcza piksele w Twojej witrynie, aby zrozumieć, co robią Twoi klienci i czy dokonują konwersji.

Zawsze ulepszamy
i dostosowujemy się do nowych wymagań platform społecznościowych. Posiadamy wiedzę i doświadczenie techniczne, aby reklamy w mediach społecznościowych stały się integralną częścią Twojego marketingu.

dizajnersi-logo

Mamy Swoją Siedzibę. W Internecie czujemy się jak w domu!

Konserwację przeprowadza się w ciągu 3 dni roboczych w zależności od wysiłku. W nagłych przypadkach lub w przypadku problemów możemy dotrzeć również w weekendy i popracować nad jego rozwiązaniem. Ponadto nasi klienci przechodzą obszerne szkolenie, a następnie mogą samodzielnie przeprowadzać konserwację tekstów i obrazów. Twoja satysfakcja jest naszą misją i zawsze doceniamy Twoją cenną opinię.

Tworzymy strony internetowe dla wielu klientów w mieście Jastrzębie Zdrój.

Skorzystaj także Ty!

Wodzisław Śląski stał się siedzibą Naszej firmy, dlatego każdy klient z Naszego miasta posiada wsparcie przy pracach związanych z stroną internetową w cenie pozycjonowania!

Strona Internetowa

Niech Twoja firma zaistnieje w Internecie. Strony Internetowe Jastrzębie Zdrój – zamów u Nas stronę internetową i rozsiądź się
w swojej kanapie, już za niedługo strona będzie gotowa! Zaprojektuj razem z Nami stronę internetową, która zrobi wrażenie na Twoich klientach. Dzięki nowoczesnemu podejściu do stron internetowych zaistniejesz w swojej branży!

Już teraz możesz zacząć sprzedawać swoje produkty w Internecie. Dzięki łatwej obsłudze wtyczki WooCommerce po prostu prześlij zdjęcie produktu, dodaj najważniejsze informacje i Twój nowoczesny, profesjonalny sklep internetowy jest gotowy!

Media Społecznośiowe

Ponad 1,4 miliarda ludzi korzysta z Facebooka, a 900 milionów z nich odwiedza je codziennie, aby łączyć się ze swoimi przyjaciółmi, rodziną i społecznością. Nie zapominajmy też o LinkedIn i Twitterze. Urządzenia mobilne są teraz częścią naszego życia bardziej niż kiedykolwiek i używamy ich do odkrywania, komunikowania się i robienia zakupów. Reklama społecznościowa to jedna z najlepszych platform umożliwiających dotarcie do klienta docelowego na różnych platformach.

 

Reklamy w mediach społecznościowych mogą pomóc konsumentom w uzyskaniu wskazówek dojazdu do sklepu, pobrania aplikacji, obejrzenia filmów, zakupu w sklepie internetowym lub podjęcia innych działań w Twojej witrynie.

Firma Dizajnersi została założona, aby pomóc firmom w poruszaniu się po świecie reklamy cyfrowej. Nasza wizja jest prosta: ułatwiamy relacje między przedsiębiorstwami a konsumentami oparte na danych. Jak to robimy? Pierwszym krokiem jest zrozumienie klientów, a następnie opracowanie strategii docierania do nich na różnych platformach przy użyciu mediów cyfrowych.
Dane są świetne! Nasz zespół rozpocznie od konfiguracji konta Google Analytics. Google Analytics dostarcza naszemu zespołowi informacji niezbędnych do optymalizacji kampanii reklamowych i wydajności witryny. Posiadamy certyfikat Google Analytics.
Używamy kodu do śledzenia prawie wszystkiego, od konwersji celów i zdarzeń po przychodzące połączenia telefoniczne. Ponadto możemy ręcznie śledzić wskaźniki tradycyjnych mediów i dane dotyczące wydatków marketingowych. Informacje te są następnie kierowane do pulpitu nawigacyjnego, który może zawierać zarówno historyczne, jak i bieżące informacje.
Projektowanie Stron Internetowych 100%
Marketing Online 65%
Pozycjonowanie Stron WWW 89%
Tworzenie Sklepów Internetowych 80%

Projektowanie Stron WWW

Lubimy proste kształty i przemyślany, kreatywny design. Tworzymy identyfikację wizualną. Budujemy treści, zarządzamy kanałami social media, tworzymy silną markę w Internecie

Marketing Online

Środki techniczne, szybki czas ładowania, optymalne przygotowanie treści, zwiększenie czytelności, przemyślana nawigacja po menu i użyteczność to główne tematy.

Widoczność

Twoja strona internetowa jest Twoim najważniejszym narzędziem marketingowym - działa dla Twojej firmy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - dbamy o to, by trafiała do potencjalnych klientów w Google z odpowiednimi słowami kluczowymi.

Znakomite strony internetowe

Utrzymanie osobistych relacji z klientami jest naszym najwyższym priorytetem. Jesteśmy dla naszych klientów: przed, w trakcie i po projekcie. Sieć szybko się rozwija i nieustannie się zmienia. Zaufanie i kompetencje są dla nas ważne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i nie pozostawiamy e-maili ani telefonów bez odpowiedzi. W ciągu 24 godzin otrzymasz odpowiedź na swoje zapytanie.

strona internetowa
strona www

Masz już stronę internetową we wspólnym systemie CMS? Z przyjemnością zajmiemy się dla Ciebie utrzymaniem strony internetowej i przedstawimy atrakcyjną ofertę na umowę serwisową. Oferujemy również sprawdzenie strony internetowej. Dokładnie przyglądamy się Twojej witrynie
i zapewniamy konkretne środki optymalizacji technicznej i treści.

Chcesz osiągnąć lepszy wynik w rankingu w Google? Oferujemy również sprawdzenie SEO dla stron internetowych i sugerujemy konkretne środki optymalizacji. Chętnie podejmiemy się również długoterminowej optymalizacji wyszukiwarek lub marketingu w wyszukiwarkach dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać dostosowaną ofertę, aby poprawić swoją obecność w Internecie.

projekt logo
projekty graficzne

Strony Internetowe Jastrzębie Zdrój

Cieszymy się, że będziemy wspierać Cię
w projektach internetowych i twórczo pracować nad cyfrową przyszłością Twojej firmy.

Potrzebujesz stronę internetową?