Strona Internetowa Gliwice

Tworzymy strony internetowe dla wielu klientów w mieście Gliwice.

Skorzystaj także Ty!

Tak jak dostosowujemy naszą komunikację do sytuacji w życiu codziennym, tak i Ty powinieneś zapewnić inne treści dla nowych klientów niż dla stałych klientów.

Aby jednak skutecznie wdrożyć sklep internetowy, trzeba zwrócić uwagę na wiele:

Który system sklepowy jest najbardziej odpowiedni dla mojego projektu?

Jakie metody płatności powinienem oferować?

Kto może mi pomóc, jeśli chcę założyć sklep internetowy?

 

Odpowiedź jest prosta!

Skontaktuj się z Nami!

  sklep internetowy

  Strona Internetowa Gliwice

  Jako agencja zajmująca się projektowaniem stron internetowych tworzymy profesjonalne strony internetowe dla małych i średnich firm. Tworzone przez nas strony internetowe są wysokiej jakości, zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych, zoptymalizowane przez Google i oczywiście opracowane zgodnie
  z najnowszymi standardami technicznymi. Nasz projekt jest dokładnie dostosowany do Twoich wymagań i życzeń.

  Handel internetowy kwitnie: udział sprzedaży internetowej w całkowitym wolumenie detalicznym stale rośnie, a firmy handlu elektronicznego zwiększają sprzedaż z roku na rok. Jest zatem jasne, że założyciele i młode firmy również chcą mieć mały kawałek wielkiego tortu sprzedaży e-commerce. Dlatego wielu zdecyduje  się na odważny krok: mogą założyć własny sklep internetowy.

  strona internetowa

  Cennik

  Wizytówka

  699
  • One page
  • Nielimitowana ilość grafik oraz banerów
  • Domena na okres roku
  • Serwer na okres roku
  • Responsywność
  • Dowolna edycja treści
  • Pozycjonowanie
  • Treści oraz grafiki przygotowane przez Nas
  • Logo
  • Integracja z portalami społecznościowymi

  Standard

  2499
  • Nielimitowana ilość podstron
  • Nielimitowana ilość grafik oraz banerów
  • Domena na okres roku
  • Serwer na okres roku
  • Responsywność
  • Dowolna edycja treści
  • Pozycjonowanie wstępne
  • Treści oraz grafiki przygotowane przez Nas
  • Logo
  • Integracja z portalami społecznościowymi

  Premium

  3999
  • Nielimitowana ilość podstron
  • Nielimitowana ilość grafik oraz banerów
  • Domena na okres roku
  • Serwer na okres roku
  • Responsywność
  • Dowolna edycja treści
  • Pozycjonowanie rozszerzone
  • Treści oraz grafiki przygotowane przez Nas
  • Logo
  • Integracja z portalami społecznościowymi

  Dlaczego wybrać Nas?

  Jesteśmy agencją projektowania stron internetowych Dizajnersi i pracujemy nad sukcesem reklamowym naszych klientów. 

   

  Odnosimy sukcesy na rynku: zamykamy luki komunikacyjne naszych klientów, dbamy o ich pozytywny wizerunek i pozyskujemy nowych klientów. 

   

  Ogromną wagę przywiązujemy do kompleksowego doradztwa i kompleksowej oferty, aby wspólnie z Państwem dobrać odpowiednie produkty, tak aby mogli Państwo profesjonalnie
  i optymalnie zaprezentować się swoim klientom i zainteresowanym.

   

  Wszystkie strony stworzone przez naszą agencję projektowania stron internetowych są „ręcznie robione w Polsce”, najnowocześniejsze i zawsze na najwyższym poziomie. 

   

  Nasze strony internetowe mają najnowsze technologie, układy i dodatkowe funkcje! Z systemem sklepowym na zamówienie.

  logo-dizajnersi-tekst
  pozycjonowanie stron

  Agencja marketingowa Dizajnersi to młodzi oraz ambitni programiści z Wodzisławia Śląskiego, którzy postanowili tworzyć coś wyjakowego!

  Tworzymy strony internetowe, aplikacje i filmy dla Twojej firmy, którymi możesz inspirować klientów. Na Facebooku dbamy o to, aby przedstawiać się w przyjazny sposób. A jako partner Google Premium doprowadzimy Cię na szczyt w Google.

  Nowoczesny Dizajn

  Dzięki naszemu nowoczesnemu podejściu branżowym możesz zaprojektować własną stronę internetową razem z Nami!

   

  Niezależnie od tego, czy jest to smartfon, tablet czy komputer: Twoja witryna jest przez Nas optymalizowana i wyświetla się responsywnie na każdym urządzeniu.

  Strona Internetowa Gliwice

  W dzisiejszych czasach strona internetowa jest nie tylko środkiem informacyjnym, ale także podstawowym elementem zapewniającym przekonujący i całościowy wygląd u klienta. Dla wielu zainteresowanych pierwszym punktem kontaktu jest strona internetowa. 

  Firmy, start-upy, stowarzyszenia czy freelancerzy – w dzisiejszych czasach nikt nie może uniknąć tworzenia strony internetowej.

  Opinie

  Nasza strona internetowa dzięki pozycjonowaniu jest w TOP 10! Polecam Dizajnersów! Dobra robota!

  Anna Powor

  Polecam. Dizajnersi to profesjonalna firma projektująca kompleksowo strony www. Pan Adrian kompetentnie z ogromną cierpliwością i pasją tworzy strony internetowe. Potrafi wysłuchać i doradzić oraz dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

  Zbigniew Luks

  Z przyjemnością możemy polecić firmę Dizajnersi. Pełen profesjonalizm. Duża kreatywność, osobiste zaangażowanie, morze cierpliwości i indywidualne podejście do klienta. 

  Arek Kroczek

  Nasz Cel to Twój Sukces!

  Dzięki nam stworzenie sklep internetowy Gliwice jest czystą przyjemnśocią. Droga od pomysłu do własnego sklepu internetowego jest zadziwiająco prosta – wystarczy jeden telefon, a po pierwszym spotkaniu praca już wre! 

   

  Następnie ładowane są zdjęcia produktów, zapisywane są opisy artykułów i ceny, a Ty, jako operator sklepu, możesz już kierować pierwszych klientów na swoją platformę.

   

  Założyciele z niewielkim kapitałem oraz z małą liczbą produktów  powinni rozważyć pakiet Basic z Naszego cennika jako poważną alternatywę, jeśli chcą stworzyć sklep internetowy. 

  Gliwice

  Górnośląski powiat w województwie śląskim
  i miasto powiatowe powiatu gliwickiego.
  Z około 185 000 mieszkańców, jest czwartym co do wielkości miastem w województwie śląskim. Gliwice istnieją od XIII wieku i są jednym z najstarszych miast górnośląskiego obszaru przemysłowego. Miasto jest siedzibą Politechniki Śląskiej.

  Definiacja Celu

  Jakie korzyści powinna przynieść Twoja nowa witryna? Jaki jest twój cel z pożądanym rozwiązaniem? Te dwa pytania są podstawą każdego udanego projektu internetowego i powinny być jasno zdefiniowane.

  Warunki

  Razem z Tobą analizujemy Twoje wymagania i oceniamy, czego potrzebujesz - ze stałym naciskiem na Twoje korzyści i techniczną wykonalność. Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia naszych ekspertów.

  Koncepcja

  Po jasnym zdefiniowaniu celów i sformułowaniu indywidualnych wymagań powstaje koncepcja i specyfikacja poszczególnych funkcji. To są podstawy i klucz do udanego projektu internetowego bez żadnych negatywnych niespodzianek.

  Mamy Swoją Siedzibę. W Internecie czujemy się jak w domu!

  Wprowadzamy Twoje pomysły do ​​sieci – od projektu po realizację techniczną, w oparciu o najnowsze trendy i technologie.

  Projektowanie Stron Internetowych 100%
  Marketing Online 65%
  Pozycjonowanie Stron WWW 89%
  Tworzenie Sklepów Internetowych 80%

  Znakomite strony internetowe

  Planujemy tworzenie i wdrażamy całościowe treści dla kanałów, o które proszą klienci. Nasze doświadczenie polega na tworzeniu treści w postaci zdjęć, tekstów i grafik oraz całościowej komunikacji w mediach społecznościowych.

  Opracowujemy wspólną strategię z naszymi klientami i tworzymy ramy do dalszej współpracy. Obiecujemy tylko to, co możemy dostarczyć – możesz na nas polegać.

  strona internetowa
  strona www

  Projekt graficzny serwisu internetowego to idealna interakcja opracowanej koncepcji, identyfikacji wizualnej, treści, zdjęć, pozycjonowania
  i użyteczności. Punkty te różnią się
  w zależności od projektu, więc dla każdego klienta istnieje indywidualny projekt.

  Kochamy to, co robimy – korzystamy
  z wypróbowanych i przetestowanych rozwiązań, otwieramy nowe możliwości, kierujemy się ku najbardziej postępowym rozwiązaniom
  i projektowaniu przyszłości. Cieszymy się, że nasze projekty były już wielokrotnie nagradzane.

  Projekt korporacyjny przenosi tożsamość firmy na Twój wygląd – aspekty takie jak postawa, wartości, ale także wizja i kultura firmy są przenoszone na formatywne elementy wizualne. Nasz proces projektowania zawsze opiera się na strategicznym poszukiwaniu istoty przedsiębiorstwa.

  projekt logo
  projekty graficzne

  Strona Internetowa Gliwice

  Nowe technologie sprawiają, że klienci są coraz bardziej aktywni w relacjach z markami i firmami. Postrzegamy klientów jako użytkowników, a nie biernych konsumentów mediów.

  Potrzebujesz stronę internetową?