Strony Internetowe Jastrzębie Zdrój

Tworzymy strony internetowe dla wielu klientów w mieście Jastrzębie Zdrój.

Skorzystaj także Ty!

Wodzisław Śląski stał się siedzibą Naszej firmy, dlatego każdy klient z Naszego miasta posiada wsparcie przy pracach związanych z stroną internetową w cenie pozycjonowania!

Skontaktuj się z Nami!

  sklep internetowy

  Strony Internetowe Jastrzębie Zdrój

  Niech Twoja firma zaistnieje w Internecie. Strony Internetowe Jastrzębie Zdrój – zamów u Nas stronę internetową i rozsiądź się w swojej kanapie, już za niedługo strona będzie gotowa! Zaprojektuj razem z Nami stronę internetową, która zrobi wrażenie na Twoich klientach. Dzięki nowoczesnemu podejściu do stron internetowych zaistniejesz w swojej branży!

  Już teraz możesz zacząć sprzedawać swoje produkty w Internecie. Dzięki łatwej obsłudze wtyczki WooCommerce po prostu prześlij zdjęcie produktu, dodaj najważniejsze informacje i Twój nowoczesny, profesjonalny sklep internetowy jest gotowy!

  strona internetowa

  Cennik

  Wizytówka

  699
  • One page
  • Nielimitowana ilość grafik oraz banerów
  • Domena na okres roku
  • Serwer na okres roku
  • Responsywność
  • Dowolna edycja treści
  • Pozycjonowanie
  • Treści oraz grafiki przygotowane przez Nas
  • Logo
  • Integracja z portalami społecznościowymi

  Standard

  2499
  • Nielimitowana ilość podstron
  • Nielimitowana ilość grafik oraz banerów
  • Domena na okres roku
  • Serwer na okres roku
  • Responsywność
  • Dowolna edycja treści
  • Pozycjonowanie wstępne
  • Treści oraz grafiki przygotowane przez Nas
  • Logo
  • Integracja z portalami społecznościowymi

  Premium

  3999
  • Nielimitowana ilość podstron
  • Nielimitowana ilość grafik oraz banerów
  • Domena na okres roku
  • Serwer na okres roku
  • Responsywność
  • Dowolna edycja treści
  • Pozycjonowanie rozszerzone
  • Treści oraz grafiki przygotowane przez Nas
  • Logo
  • Integracja z portalami społecznościowymi

  Media Społecznośiowe

  Ponad 1,4 miliarda ludzi korzysta z Facebooka, a 900 milionów z nich odwiedza je codziennie, aby łączyć się ze swoimi przyjaciółmi, rodziną i społecznością. Nie zapominajmy też o LinkedIn i Twitterze. Urządzenia mobilne są teraz częścią naszego życia bardziej niż kiedykolwiek i używamy ich do odkrywania, komunikowania się i robienia zakupów. Reklama społecznościowa to jedna z najlepszych platform umożliwiających dotarcie do klienta docelowego na różnych platformach.

   

  Reklamy w mediach społecznościowych mogą pomóc konsumentom w uzyskaniu wskazówek dojazdu do sklepu, pobrania aplikacji, obejrzenia filmów, zakupu w sklepie internetowym lub podjęcia innych działań w Twojej witrynie.

  logo-dizajnersi-tekst
  pozycjonowanie stron

  Dizajnersi

  Nasze podejście do reklamy społecznościowej opiera się na wieloletnim doświadczeniu i zaangażowaniu w opanowanie różnych platform mediów społecznościowych. Testujemy, uczymy się, wdrażamy, przechwytujemy dane i analizujemy. Łączymy Twoją markę z odbiorcami za pomocą kombinacji filtrów kierowania hiperlokalnego, demograficznego, zainteresowań i klientów na rynku. Chodzi o wybranie, do kogo ma być dostarczona wiadomość, tak, aby była ona bardziej trafna dla osób, które ją widzą. Wreszcie, ze wszystkich naszych zespołów umieszcza piksele w Twojej witrynie, aby zrozumieć, co robią Twoi klienci i czy dokonują konwersji.

  Tak to robimy i zawsze ulepszamy i dostosowujemy się do nowych wymagań platform społecznościowych. Posiadamy wiedzę i doświadczenie techniczne, aby reklamy w mediach społecznościowych stały się integralną częścią Twojego marketingu.

  Firma Dizajnersi została założona, aby pomóc firmom w poruszaniu się po świecie reklamy cyfrowej. Nasza wizja jest prosta: ułatwiamy relacje między przedsiębiorstwami a konsumentami oparte na danych. Jak to robimy? Pierwszym krokiem jest zrozumienie klientów, a następnie opracowanie strategii docierania do nich na różnych platformach przy użyciu mediów cyfrowych.
  Dane są świetne! Nasz zespół rozpocznie od konfiguracji konta Google Analytics. Google Analytics dostarcza naszemu zespołowi informacji niezbędnych do optymalizacji kampanii reklamowych i wydajności witryny. Posiadamy certyfikat Google Analytics.
  Używamy kodu do śledzenia prawie wszystkiego, od konwersji celów i zdarzeń po przychodzące połączenia telefoniczne. Ponadto możemy ręcznie śledzić wskaźniki tradycyjnych mediów i dane dotyczące wydatków marketingowych. Informacje te są następnie kierowane do pulpitu nawigacyjnego, który może zawierać zarówno historyczne, jak i bieżące informacje.

  Opinie

  Nasza strona internetowa dzięki pozycjonowaniu jest w TOP 10! Polecam Dizajnersów! Dobra robota!

  Anna Powor

  Polecam. Dizajnersi to profesjonalna firma projektująca kompleksowo strony www. Pan Adrian kompetentnie z ogromną cierpliwością i pasją tworzy strony internetowe. Potrafi wysłuchać i doradzić oraz dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

  Zbigniew Luks

  Z przyjemnością możemy polecić firmę Dizajnersi. Pełen profesjonalizm. Duża kreatywność, osobiste zaangażowanie, morze cierpliwości i indywidualne podejście do klienta. 

  Arek Kroczek

  Nasz Cel to Twój Sukces!

  Reklamy remarketingowe wyświetlają reklamy osobom, które odwiedziły Twoją witrynę lub używały Twojej aplikacji mobilnej. Remarketing to jedno z najlepszych rozwiązań w zakresie reklamy graficznej, dzięki któremu Twoja firma z powrotem dotarła do potencjalnych klientów i zwiększyła liczbę konwersji. Może zwiększyć zwrot z inwestycji (ROI) dla Twojej firmy. Ponadto remarketing w sieci reklamowej to doskonały sposób na budowanie marki, ponieważ istnieje więcej możliwości kreatywnych. 

   

  Remarketing jest niezbędnym elementem płatnego wyszukiwania, mediów społecznościowych i marketingu treści. Dosłownie sprawia, że wszystko działa lepiej.

  Jatrzębie Zdrój

  Jastrzębie-Zdrój to górnośląskie miasto w południowej Polsce. Znajduje się około 100 km na zachód od Krakowa i około 30 km na północny wschód od Ostrawy, w bezpośrednim sąsiedztwie czeskiej granicy.

  Projektowanie Stron WWW

  Lubimy proste kształty i przemyślany, kreatywny design. Tworzymy identyfikację wizualną. Budujemy treści, zarządzamy kanałami social media, tworzymy silną markę w Internecie

  Marketing Online

  Środki techniczne, szybki czas ładowania, optymalne przygotowanie treści, zwiększenie czytelności, przemyślana nawigacja po menu i użyteczność to główne tematy.

  Widoczność

  Twoja strona internetowa jest Twoim najważniejszym narzędziem marketingowym - działa dla Twojej firmy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - dbamy o to, by trafiała do potencjalnych klientów w Google z odpowiednimi słowami kluczowymi.

  Mamy Swoją Siedzibę. W Internecie czujemy się jak w domu!

  Konserwację przeprowadza się w ciągu 3 dni roboczych w zależności od wysiłku. W nagłych przypadkach lub w przypadku problemów możemy dotrzeć również w weekendy i popracować nad jego rozwiązaniem. Ponadto nasi klienci przechodzą obszerne szkolenie, a następnie mogą samodzielnie przeprowadzać konserwację tekstów i obrazów. Twoja satysfakcja jest naszą misją i zawsze doceniamy Twoją cenną opinię.

  Projektowanie Stron Internetowych 100%
  Marketing Online 65%
  Pozycjonowanie Stron WWW 89%
  Tworzenie Sklepów Internetowych 80%

  Znakomite strony internetowe

  Utrzymanie osobistych relacji z klientami jest naszym najwyższym priorytetem. Jesteśmy dla naszych klientów: przed, w trakcie i po projekcie. Sieć szybko się rozwija i nieustannie się zmienia. Zaufanie i kompetencje są dla nas ważne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i nie pozostawiamy e-maili ani telefonów bez odpowiedzi. W ciągu 24 godzin otrzymasz odpowiedź na swoje zapytanie.

  strona internetowa
  strona www

  Masz już stronę internetową we wspólnym systemie CMS? Z przyjemnością zajmiemy się dla Ciebie utrzymaniem strony internetowej i przedstawimy atrakcyjną ofertę na umowę serwisową. Oferujemy również sprawdzenie strony internetowej. Dokładnie przyglądamy się Twojej witrynie i zapewniamy konkretne środki optymalizacji technicznej i treści.

  Chcesz osiągnąć lepszy wynik w rankingu w Google? Oferujemy również sprawdzenie SEO dla stron internetowych i sugerujemy konkretne środki optymalizacji. Chętnie podejmiemy się również długoterminowej optymalizacji wyszukiwarek lub marketingu w wyszukiwarkach dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać dostosowaną ofertę, aby poprawić swoją obecność w Internecie.

  projekt logo
  projekty graficzne

  Strony Internetowe Jastrzębie Zdrój

  Cieszymy się, że będziemy wspierać Cię w projektach internetowych i twórczo pracować nad cyfrową przyszłością Twojej firmy.

  Potrzebujesz stronę internetową?