Strony Internetowe Kraków

Twoja Agencja Tworząca Strony Internetowe

Strona główna firmy to coś więcej niż wizytówka w Internecie, to centralny interfejs dla klienta. Stworzenie profesjonalnej, dobrze zoptymalizowanej strony głównej , w tym optymalizacja pod kątem wyszukiwarek i przystosowanie do urządzeń mobilnych (responsywny web design), jest koniecznością dla każdej firmy, która jest poważnie zainteresowana solidną, cyfrową prezentacją zewnętrzną.

Wyniki Wyszukiwania

Kiedy szukasz czegoś w internecie najprawdopodobniej użyjesz do tego wyszukiwarki Google wpisując dowolne hasło. Następnie otrzymujemy listę stron internetowych, które są odpowiednio posortowane zależnie od jakości strony internetowej oraz najlepszego dopasowania do danego hasła. 

Mylnym jest myśleć, iż sortowanie to jest od najlepszej strony do najgorszej. Nawet najgorsza strona internetowa może znaleźć się na pierwszej pozycji, co właśnie jest zadaniem pozycjonowania!

Promocja strony internetowej może być wykonywana samodzielnie lub profesjonalnie co jest jedną z Naszych usług!

pozycjonowanie

Skontaktuj się z Nami!

  Opinie O Nas

  Nasza strona internetowa dzięki pozycjonowaniu jest w TOP 10! Polecam Dizajnersów! Dobra robota!

  ANNA POWOR

  Polecam. Dizajnersi to profesjonalna firma projektująca kompleksowo strony www. Pan Adrian kompetentnie z ogromną cierpliwością i pasją tworzy strony internetowe. Potrafi wysłuchać i doradzić oraz dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

  ZBIGNIEW LUKS

  Z przyjemnością możemy polecić firmę Dizajnersi. Pełen profesjonalizm. Duża kreatywność, osobiste zaangażowanie, morze cierpliwości i indywidualne podejście do klienta. 

  AREK KROCZEK

  Mamy Swoją Siedzibę. W Internecie czujemy się jak w domu!

  Chcesz stworzyć profesjonalną stronę internetową i szukasz odpowiedniej agencji internetowej? Powiemy Ci jakie możliwości widzimy dla Twojej firmy, z jakimi kosztami będziesz musiał się zmierzyć oraz opracujemy bezpłatną krótką analizę składającą się z analizy Twojej strony, konkurencji, istniejącego potencjału oraz prognozy realistycznych celów i niezbędne środki. Od ponad 10 lat nasi klienci ufają nam w temacie tworzenia strony głównej, projektowania stron internetowych, projektowania graficznego, programowania i optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia jako agencja projektowania stron internetowych i specjalista ds. internetu.

  Projektowanie Stron Internetowych 100%
  Marketing Online 65%
  Pozycjonowanie Stron WWW 89%
  Tworzenie Sklepów Internetowych 80%

  Nasze Usługi

  SEO

  Na szczycie Google and Co.? Wiemy, co sprawia, że ​​wyszukiwarki działają. Co ważne, gdzie optymalizacja pod kątem wyszukiwarek się opłaca. SEO to nasza specjalność!

  TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

  Zacznij od zera z indywidualnym tworzeniem stron internetowych lub zlecić korektę starego projektu profesjonaliście? Chętnie - tutaj znajdziesz więcej informacji o naszych ofertach.

  SKLEPY INTERNETOWE

  Intuicyjnie sterowane i zaprojektowane specjalnie dla grupy docelowej? Dbamy o każdy najmniejszy szczegół.

  Niezależnie od tego, jaki model web design wybierzesz, my Dizajnersi jesteśmy Twoim partnerem, jeśli szukasz kreatywnej, a zarazem niezawodnej agencji webdesignerskiej. Bo naszą misją jest inspirowanie ludzi najwyższej klasy projektami stron internetowych – niezależnie od tego, czy chcesz przekonać nowoczesną stroną biznesową, otworzyć sklep internetowy, wygenerować nowe landing pages czy wzbogacić świat blogiem. Bo wiemy, co jest ważne i jak generować emocje promujące sprzedaż.

  • Projektowanie stron internetowych zorientowane na klienta, nowoczesne i odpowiednie? 
  • Zorganizowany w sposób przyjazny dla użytkownika, ładowany szybko i intuicyjnie w użyciu? 
  • Responsywne, zaprojektowane na każde urządzenie? 
  • Sterowanie za pomocą systemu zarządzania treścią (CMS)? 

  Proces tworzenia Strony Internetowej

  Wstępne konsultacje i porady

  Spisujemy Twoje życzenia, pytania i cele w rozmowie telefonicznej lub osobistej rozmowie i doradzamy z perspektywy specjalisty od strony głównej.

  Przygotowanie ofert

  Zapewnimy Ci stałą ofertę cenową dostosowaną dokładnie do Twojego profilu wymagań z jasno określonym terminem realizacji.

  Wdrożenie projektu strony internetowej

  Opracowujemy projekt i układ nowej strony internetowej oraz integrujemy strukturę menu, a także treści, takie jak teksty i obrazy na stronie głównej. Na koniec optymalizujemy stronę pod kątem smartfonów i tabletów (responsywny design).

  Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek

  Optymalizujemy Twoją witrynę pod kątem wyszukiwarek (SEO) i zapewniamy, że Twoja witryna zostanie odnaleziona w Google po jej opublikowaniu.

  Akceptacja i publikacja

  Po zatwierdzeniu Twojej nowej witryny umieścimy nową stronę główną online i zindeksujemy treść w Google.

  Konserwacja, aktualizacje i raportowanie

  Dostarczamy aktualizacje w regularnych odstępach czasu i utrzymujemy zawartość Twojej strony. Jeśli chcesz, możemy dla Ciebie monitorować wyniki w wyszukiwarkach i przepływ odwiedzających na Twojej stronie.

  Jeśli masz już konkretne pomysły na projekt, układ, strukturę menu i możesz dostarczyć nam treść graficzną i tekstową dla swojej nowej strony internetowej, możemy zrealizować mniejsze projekty w rozsądnym okresie około 1-2 tygodni . Jeśli jednak chciałbyś zaatakować swoją stroną internetową z samego frontu w obszarze pozyskiwania nowych klientów lub jeśli jest to bardziej rozbudowana strona internetowa, powinieneś zaplanować trochę więcej czasu na wykonanie niezbędnych kroków w planowaniu i rozwój i późniejsza optymalizacja SEO strony internetowej, aby móc zwracać uwagę.

  Kolejnym czynnikiem są dodatkowe usługi, które powinny być przez nas świadczone w ramach tworzenia strony internetowej, takie jak: B. Tworzenie tekstów, badania fotografii i wizerunku, projektowanie logo lub grafiki, optymalizacja pod kątem wyszukiwarek lub kampanie AdWords. Pozwól nam porozmawiać o Twoich życzeniach i celach bez zobowiązań, podamy Ci wiążącą cenę i termin realizacji dla Twojej firmowej strony internetowej. Więcej informacji na temat cen projektowania stron internetowych można znaleźć w odpowiedniej pozycji menu.

  Zasadniczo oferujemy naszym klientom kompleksowy, beztroski pakiet do tworzenia stron internetowych. Rekomendujemy odpowiedniego hosta do hostingu Twojej domeny, wyszukaj zdjęcia, napisz teksty, stwórz projekt i zasugeruj logiczną i przyjazną dla wyszukiwarek strukturę witryny. Niemniej jednak jest pomocne i bardzo korzystne dla przyszłego sukcesu strony głównej, jeśli otrzymamy od Ciebie informacje w następujących kwestiach:

  •  Czy domena/adres internetowy już istnieje?
  •  Jakie produkty/usługi oferujecie dla jakiej grupy docelowej?
  •  Ile pozycji menu powinna zawierać strona internetowa?
  •  Czy masz teksty i zdjęcia, które nam przekazujesz?
  •  Czy istnieje identyfikacja wizualna lub logo?
  •  Czy chciałbyś samodzielnie utrzymywać zawartość strony za pomocą systemu zarządzania treścią?
  •  Czy istnieje strona referencyjna, która Ci się podoba i której możemy użyć jako przewodnika?

  Dobry ranking na stronie 1 z jednorazową optymalizacją pod kątem wyszukiwarek w średnio konkurencyjnych obszarach

  Czasami udaje się osiągnąć dobre wyniki w wyszukiwarkach w mniej konkurencyjnych niszach lub strukturalnie słabych regionach, po prostu przeprojektowując stronę główną i dodatkowe, jednorazowe działania. Jeśli jednak znajdujesz się w wysoce konkurencyjnym środowisku lub w metropolii gospodarczej, takiej jak obszar Frankfurtu, konkurencja o miejsce na pierwszej stronie Google dla odpowiednich wyszukiwanych haseł z Twojej branży jest zwykle zaciekła i wielu konkurentów podejmuje odpowiednie działania marketingowe w obszarze online, aby móc wykorzystać część potencjału dla siebie.

  Dotarcie do pierwszej strony w Google wymaga chęci inwestowania i cierpliwości. Potrzebujesz również profesjonalnej agencji optymalizacji wyszukiwarek, która rozpozna istniejący potencjał i opracuje dla Ciebie indywidualną strategię SEO. Wiedza, doświadczenie z porównywalnych projektów oraz ciągła obserwacja i adaptacja do zmian na rynku wyszukiwarek to podstawowe wymagania dla dobrych wyników. Oczywiście otrzymasz od nas niewiążącą prognozę, która pokaże Ci realistyczne cele i ramy czasowe.

  Responsywny – zoptymalizowany dla urządzeń mobilnych

  Dostosowanie serwisu do urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety, jest oficjalnym czynnikiem rankingowym od 2015 roku i jest wykorzystywane przez Google do oceny stron internetowych. W 2015 roku urządzenia mobilne stanowiły prawie 60% wszystkich odsłon. Podczas programowania Twojej strony internetowej optymalnie dostosowujemy prezentację treści do aktualnych modeli urządzeń iPhone, iPad i Samsung (responsywny web design) i tym samym gwarantujemy najlepsze możliwe user experience dla Twojej oferty.

  strona internetowa
  strona www

  Łatwy w użyciu CMS

  Wszystkie strony tworzymy w oparciu o przyjazne dla użytkownika i bezpieczne systemy zarządzania treścią (CMS takie jak Joomla, WordPress czy Drupal), którymi w łatwy sposób możesz samodzielnie zarządzać (wystarczy zmienić teksty i obrazy). Najnowsze standardy internetowe, zgodne z wytycznymi World Wide Web Consortium (W3C), takie jak HTML5 i CSS3, tworzą podstawową strukturę Twojej witryny podczas tworzenia stron internetowych i zapewniają, że jesteś przygotowany na przyszłość. Dodatkowe efekty optyczne można zintegrować z JavaScript i PHP.

  Szybka realizacja i przekonujące projekty

  Profesjonalny projekt buduje zaufanie i jest podstawowym warunkiem udanej interakcji z potencjalnymi klientami. Przejrzysta nawigacja i uporządkowany układ, a także funkcje budujące zaufanie, takie jak oceny i pieczęcie, dopełniają ten obraz. Z przyjemnością oferujemy również cały pakiet Corporate Design wraz z opracowaniem logo, papeterii i wizytówek w jednolitym stylu.

  Potrzebne Ci pozycjonowanie?