Strony Internetowe Racibórz

Tworzymy strony internetowe dla wielu klientów w mieście Racibórz.

Skorzystaj także Ty!

Racibórz jest Naszym ulubionym miastem, dlatego każdy klient z tego miasta posiada wsparcie przy pracach związanych
z stroną internetową w cenie pozycjonowania!

Skontaktuj się z Nami!

  sklep internetowy

  Strony Internetowe Racibórz

  Niech Twoja firma zaistnieje w Internecie. Zamów u Nas stronę internetową – już za niedługo strona będzie gotowa! Zaprojektuj razem z Nami stronę internetową, która zrobi wrażenie na Twoich klientach. 

  Dizajnersi rozumieją potencjał kierowania platform społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter i Linkedin. Obejmujemy wszystkie formy reklamy w mediach społecznościowych, aby wspierać cele marketingowe naszych klientów. W rezultacie uważamy się za liderów w zakresie przestrzeni i możliwości realizacji celów marketingu cyfrowego naszych klientów.

  strona internetowa

  Cennik

  Wizytówka

  699
  • One page
  • Nielimitowana ilość grafik oraz banerów
  • Domena na okres roku
  • Serwer na okres roku
  • Responsywność
  • Dowolna edycja treści
  • Pozycjonowanie
  • Treści oraz grafiki przygotowane przez Nas
  • Logo
  • Integracja z portalami społecznościowymi

  Standard

  2499
  • Nielimitowana ilość podstron
  • Nielimitowana ilość grafik oraz banerów
  • Domena na okres roku
  • Serwer na okres roku
  • Responsywność
  • Dowolna edycja treści
  • Pozycjonowanie wstępne
  • Treści oraz grafiki przygotowane przez Nas
  • Logo
  • Integracja z portalami społecznościowymi

  Premium

  3999
  • Nielimitowana ilość podstron
  • Nielimitowana ilość grafik oraz banerów
  • Domena na okres roku
  • Serwer na okres roku
  • Responsywność
  • Dowolna edycja treści
  • Pozycjonowanie rozszerzone
  • Treści oraz grafiki przygotowane przez Nas
  • Logo
  • Integracja z portalami społecznościowymi
  Wiele firm tworzy stronę internetową, a następnie umiera. 
  Chodzi Nam o to, że nikt nie dba o witrynę i nie dostarcza jej treści ani nie zapewnia, że jest technicznie poprawna pod kątem optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO). 
  U Dizajnersów oferujemy kompleksowe rozwiązanie dotyczące Twojej witryny internetowej. 
  Po pierwsze, zapewniamy, że nie stracisz ani kropli soku SEO, co większość programistów ignoruje. 
  Po drugie, zarządzamy bieżącymi żądaniami zmian treści i grafiki. 
  Po trzecie, mamy możliwość zarządzania danymi analitycznymi, SEO, PPC i śledzeniem konwersji. 
  Po czwarte, korzystając z danych, możemy pomóc Twojej firmie w podejmowaniu trafnych decyzji reklamowych.
  Możemy to wszystko zrobić! 
  logo-dizajnersi-tekst
  pozycjonowanie stron

  Dizajnersi to agencja zajmująca się projektowaniem stron internetowych, specjalizująca się w profesjonalnych
  i biznesowych witrynach internetowych. Zwykle używamy szablonu witryny i dostosowujemy projekt witryny za pomocą motywu podrzędnego zgodnie z upodobaniami naszych klientów. 

  Dlaczego My?

  Współpracujemy z małymi i średnimi firmami, których potrzeby sięgają od stron wizytówkowych po rozwiązania eCommerce. Ponieważ rozumiemy marketing cyfrowy, nasza agencja projektująca strony internetowe Racibórz zapewni, że Twoja witryna będzie skonfigurowana do optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO).

  Strony internetowe są wyposażone w pełny system zarządzania treścią (CMS) oraz możliwość manipulowania kodem
  w celu umieszczenia skryptów konwersji i śledzenia zdarzeń. Wszystkie witryny są w pełni responsywne i dobrze działają na komputerach stacjonarnych, urządzeniach mobilnych i tabletach.

  Zawartość Strony Internetowej

  Dizajnersi opierają swoją główną strategię SEO na treści, a nie na dowolnych treściach, ale na świetnych treściach. Od stron internetowych po blogi i artykuły, nasze usługi pisania treści mogą pomóc Twojej firmie nie tylko uzyskać lepszą pozycję w rankingu słów kluczowych, ale także informować, angażować i znajdować docelowych odbiorców. 

  Jeśli chcesz zdominować swój rynek i nie masz czasu, aby zrobić to sam, potrzebujesz firmy zajmującej się treścią na stronach internetowych przyjaznej dla SEO.

  Opinie

  Nasza strona internetowa dzięki pozycjonowaniu jest w TOP 10! Polecam Dizajnersów! Dobra robota!

  Anna Powor

  Polecam. Dizajnersi to profesjonalna firma projektująca kompleksowo strony www. Pan Adrian kompetentnie z ogromną cierpliwością i pasją tworzy strony internetowe. Potrafi wysłuchać i doradzić oraz dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

  Zbigniew Luks

  Z przyjemnością możemy polecić firmę Dizajnersi. Pełen profesjonalizm. Duża kreatywność, osobiste zaangażowanie, morze cierpliwości i indywidualne podejście do klienta. 

  Arek Kroczek

  Nasz Cel to Twój Sukces!

  Czy wiesz, że 55% marketerów twierdzi, że tworzenie treści na blogu jest ich najwyższym priorytetem w marketingu przychodzącym (HubSpot)? Nie mówimy o postach związanych ze sprzedażą i marketingiem na temat Twojej firmy; te są przeznaczone dla mediów społecznościowych, a nie dla Twojego bloga. Celem doskonałej zawartości witryny jest tworzenie i udostępnianie nowych treści, trendów, spostrzeżeń i istotnych informacji o Twojej branży. Jeśli chcesz uzyskać przewagę konkurencyjną SEO w swojej branży, potrzebujesz świetnych treści.

  Racibórz

  Racibórz to miasto w województwie śląskim. Wraz z Ostrawą jest głównym miastem Euroregionu Silesia. Od 1173 do 1336 r. było rezydencją piastów, a od 1337 do 1521 r. Księstwa ratiborskiego Przemyślidów.

  Projektowanie Stron WWW

  Lubimy proste kształty i przemyślany, kreatywny design. Tworzymy identyfikację wizualną. Budujemy treści, zarządzamy kanałami social media, tworzymy silną markę w Internecie

  Marketing Online

  Środki techniczne, szybki czas ładowania, optymalne przygotowanie treści, zwiększenie czytelności, przemyślana nawigacja po menu i użyteczność to główne tematy.

  Widoczność

  Twoja strona internetowa jest Twoim najważniejszym narzędziem marketingowym - działa dla Twojej firmy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - dbamy o to, by trafiała do potencjalnych klientów w Google z odpowiednimi słowami kluczowymi.

  Mamy Swoją Siedzibę. W Internecie czujemy się jak w domu!

  Widoczność w sieci i za pomocą wyszukiwarek to centralny punkt naszych projektów internetowych. W końcu jaki pożytek z nowej strony internetowej, skoro nie można jej znaleźć? Podstawowa optymalizacja dla Google – SEO Starter – jest zawarta we wszystkich naszych witrynach internetowych i stanowi podstawę do dalszej optymalizacji. Jako agencja reklamowa specjalizujemy się w branży internetowej: grafika, treści, koncepcje blogów, biuletyny, Facebook, marketing
  w wyszukiwarkach z kampaniami Google AdWords oraz bieżąca optymalizacja pod kątem wyszukiwarek, z której skupiamy się na marketingu online.

  Projektowanie Stron Internetowych 100%
  Marketing Online 65%
  Pozycjonowanie Stron WWW 89%
  Tworzenie Sklepów Internetowych 80%

  Znakomite strony internetowe

  Dzięki naszemu know-how Twoje pomysły i projekty są spakowane w spójną ogólną koncepcję. Weryfikujemy i porządkujemy udostępnione nam dokumenty.

  Opracowujemy wspólną strategię z naszymi klientami i tworzymy ramy do dalszej współpracy. Obiecujemy tylko to, co możemy dostarczyć – możesz na nas polegać.

  strona internetowa
  strona www

  Projekt graficzny serwisu internetowego to idealna interakcja opracowanej koncepcji, identyfikacji wizualnej, treści, zdjęć, pozycjonowania
  i użyteczności. Ponieważ punkty te różnią się
  w zależności od projektu, dla każdego klienta istnieje indywidualny projekt.

  Profesjonalne, kreatywne i nowoczesne projektowanie stron internetowych to ważna cecha jakościowa Twojej obecności w Internecie. Ponieważ jest to ważne pierwsze wrażenie, jakie użytkownicy wywierają na temat Twojej firmy, kiedy odwiedzają Twoją witrynę.

  Niezależnie od tego, czy ktoś otworzy Twoją stronę internetową na komputerze stacjonarnym, tablecie czy telefonie komórkowym, zawsze znajdzie optymalny projekt ekranu. Tworzymy Twoją stronę internetową i polegamy na w pełni responsywnym projektowaniu stron internetowych. Daje to ogromną przewagę nad konkurencją w Internecie.

  Łatwość korzystania z Twojej strony internetowej (użyteczność) zapewnia potencjalnym klientom łatwe odnalezienie nawigacji i pożądanych działań na stronie.

  projekt logo
  projekty graficzne

  Strony Internetowe Racibórz

  Cieszymy się, że będziemy wspierać Cię
  w projektach internetowych i twórczo pracować nad cyfrową przyszłością Twojej firmy.

  Potrzebujesz stronę internetową?