Strona Wizytówkowa One Pager

Strona Wizytówkowa Specjalny pakiet na start przeznaczony dla małych i średnich firm oraz osób prywatnych, które dopiero stawiają pierwsze kroki w Internecie. Dla Lekarzy Strona Wizytówkowa Specjalny pakiet na start przeznaczony dla małych i średnich firm oraz osób prywatnych, które dopiero stawiają pierwsze kroki w Internecie. Dla Prawników Strona Wizytówkowa Specjalny pakiet na start przeznaczony dla małych i średnich firm oraz osób prywatnych, które dopiero stawiają pierwsze kroki w Internecie. Dla Architektów

Strona Internetowa

Współczesne narzędzie marketingu.

Sklep Internetowy

Idealne uzupełnienie innych form sprzedaży.

Media Społecznościowe

Metoda budowania wizerunku.

Pozycjonowanie

Podniesienie pozycji Twojej strony.

Co to jest Strona Wizytówkowa?

Jednostronicowa lub jednostronicowa witryna internetowa jest rozumiana jako obecność w Internecie, która odbywa się całkowicie na jednej stronie. Nawigacja do poszczególnych sekcji strony  – zamiast do poszczególnych stron – pozostaje zawsze na górze, dzięki czemu można przeskoczyć do innych obszarów strony z każdej sekcji strony.

Niektóre OnePagery nie pokazują nawigacji na początku. Najpierw wyświetlany jest obraz na pełnym ekranie – zdjęcie lub grafika z logo. Podczas przewijania w dół lub po kliknięciu strzałki w dół nawigacja pojawia się i pozostaje na górze jako pasek menu.

strona internetowa
strona www

Projekt i układ

Jednostronicowy może służyć do tworzenia pięknych układów. Sekcje boczne są zwykle optycznie oddzielone od siebie, aby ułatwić identyfikację nowego obszaru. Umożliwia to realizację bardziej bogatych projektów, np. Graficzne tła na całej powierzchni lub nastrojowe zdjęcia, które wydają się elegancko przesuwać za sekcjami tekstu przy użyciu efektu paralaksy.

Łatwość Użytkowania

Ponieważ pasek menu zawsze pozostaje na górze, odwiedzający otrzymuje orientację i wskazówki dla użytkownika. Korzystając z nawigacji, użytkownik może przeskoczyć lub przewinąć do określonych sekcji strony.
Niektóre obszary (np. Wiadomości lub portfolio) mogą być wyświetlane na ich własnych stronach. Powyższa nawigacja jest nadal dostępna i prowadzi do wszystkich treści.

Formularz kontaktowy

    Najczęstsze Pytania

    Projektowanie stron internetowych to kompleksowe planowanie, koncepcja i wdrażanie strony internetowej. Można dokonać rozróżnienia między projektowaniem stron internetowych w węższym i szerszym znaczeniu. Nasze projekty są ogólnie rozumiane szerzej i obejmują wszystkie etapy od pomysłu, poprzez publikację, po wsparcie

    Atrakcyjny responsywny projekt, zoptymalizowany pod kątem zachowań użytkowników i różnych rozdzielczości ekranu, a także zgodność z minimalnymi kryteriami dostępności, charakteryzują dziś profesjonalne projektowanie stron internetowych. Robiąc to, kierujemy się dobrze ugruntowaną metodą i oprócz układu i projektu, które odpowiadają Twoim pomysłom i potrzebom, uwzględniamy również zachowanie użytkowników i odpowiednią technologię.

    Podoba Ci się nasza praca i czy możemy Cię zainspirować? A może masz konkretny pomysł lub specjalną stronę internetową, którą chcesz wykorzystać jako punkt wyjścia do własnego projektowania stron internetowych i rozwijać z nami? Cieszymy się, że możemy być do Państwa dyspozycji.

    Potrzebujesz stronę internetową?