Strona WWW Gliwice

Tworzymy strony internetowe dla wielu klientów w mieście Gliwice.

Ciągła ewolucja technologii i podejść graficznych skłania firmy do przemyślenia swojej obecności w Internecie. Czy strona wymaga tylko wizualnego remontu? A może praca powinna być bardziej strukturalna i dotyczyć struktury drzewa i oferowanych funkcji?

Dizajnersi to agencja internetowa specjalizująca się w przeprojektowywaniu stron internetowych. Wspieramy naszych klientów od jednego końca projektu do drugiego; na temat definicji potrzeby, układu, integracji graficznej, rozwoju, dodawania treści i pracy z naturalnym odniesieniem.

Aby nadzorować tę pracę, kierownik projektu internetowego współpracuje z Tobą, aby upewnić się, że każdy krok przebiega bezproblemowo.

Skontaktuj się z Nami!

  sklep internetowy

  Strona WWW Gliwice

  Pracujemy na nowoczesnych motywach graficznych, które oferują efekty animacji najnowszej generacji (parralax, suwaki obrazu itp.). Każda tworzona przez nas strona jest niepowtarzalna i oryginalna, idealnie komponuje się z grafiką klienta (logo, kolorystyka itp.)

  Nasz zespół wspiera klienta w optymalizacji treści pod kątem naturalnych odwołań. Pozycjonowanie słów kluczowych w serwisie, integracja mechanizmów meta-tytułów i metaopisów, przekierowania adresów URL w przypadku remontu to wszystkie usługi, które standardowo zawieramy w swoich ofertach. Na życzenie możemy również udzielić wsparcia przy pisaniu treści.

  strona internetowa

  Wizytówka

  699
  • One page
  • Nielimitowana ilość grafik oraz banerów
  • Domena na okres roku
  • Serwer na okres roku
  • Responsywność
  • Dowolna edycja treści
  • Pozycjonowanie
  • Treści oraz grafiki przygotowane przez Nas
  • Logo
  • Integracja z portalami społecznościowymi

  Standard

  2499
  • Nielimitowana ilość podstron
  • Nielimitowana ilość grafik oraz banerów
  • Domena na okres roku
  • Serwer na okres roku
  • Responsywność
  • Dowolna edycja treści
  • Pozycjonowanie wstępne
  • Treści oraz grafiki przygotowane przez Nas
  • Logo
  • Integracja z portalami społecznościowymi

  Premium

  3999
  • Nielimitowana ilość podstron
  • Nielimitowana ilość grafik oraz banerów
  • Domena na okres roku
  • Serwer na okres roku
  • Responsywność
  • Dowolna edycja treści
  • Pozycjonowanie rozszerzone
  • Treści oraz grafiki przygotowane przez Nas
  • Logo
  • Integracja z portalami społecznościowymi

  Strona WWW Gliwice Przebieg Projektu

  Zapewniamy swoim klientom kierownika projektu, który będzie monitorował cały projekt. Położy podwaliny i ustanowi regularne punkty z klientem. Stosujemy zwinne metody, które pozwalają podzielić projekty na kilka części. Dzięki temu klient może śledzić realizację projektu i obserwować jego postęp.

  Przy każdym projekcie upewniamy się, że klient ma autonomię w administrowaniu swoją witryną. 

  Nie wahaj się zapytać nas o oferowane przez nas oferty wsparcia.

  pozycjonowanie stron
  logo-dizajnersi-tekst

  Agencja marketingowa Dizajnersi oddaje do Twojej dyspozycji swoje umiejętności techniczne i marketingowe, aby stworzyć stronę internetową zgodnie z Twoimi potrzebami i celami Twojej firmy. Nasze strony internetowe są oparte na najnowszych technologiach, zoptymalizowane pod kątem SEO i integrują podstawowe koncepcje ergonomii i projektowania (UX / UI) niezbędne dla Twojej witryny, aby zapewnić optymalne wrażenia użytkownika.

  Tworzone przez nas strony internetowe, zwłaszcza w technologii WordPress, posiadają intuicyjny interfejs administracyjny. Klient może w ten sposób samodzielnie aktualizować zawartość swoich stron lub tworzyć nowe wiadomości.

  Dla każdego projektu podajemy dokładne oszacowanie, które zawiera listę różnych interwencji, które zostaną przeprowadzone. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, mamy jasne i przejrzyste ceny wszystkich naszych usług programistycznych, graficznych, hostingu, SEO, konserwacji i / lub wsparcia.

  Kreatywność, inspiracja,
  responsywne wizualizacje cyfrowe tworzą profesjonalną stronę internetową dla osób prywatnych i firm. Profesjonalna strona główna prezentuje Cię w sieci z najlepszej strony i sprawdza się w obliczu ostrej konkurencji. Jako profesjonalny optymalizator maszyn zabezpieczających, upewniam się, że Twoja witryna została znaleziona.

  Jako projektant stron internetowych w Balingen pomagamy Ci osiągnąć Twoje cele dzięki starannie przemyślanej i zorientowanej na strategię stronie internetowej. Skoncentruj się na swojej podstawowej działalności. Dbamy o Twoją obecność w Internecie. Strona internetowa, optymalizacja dla wyszukiwarek, copywriting, utrzymanie i wsparcie. Z nami otrzymujesz to wszystko z jednego źródła. Obowiązuje zasada: Jakość i dobra obsługa nie muszą być drogie! Dzięki cyfrowej wizualizacji jest coś na każdą kieszeń.

   
  • Doradzamy szczegółowo i odpowiadamy na Twoje potrzeby
  • Tworzymy i projektujemy Twoją stronę internetową zgodnie z Twoimi życzeniami
  • Jesteśmy solidni i dotrzymujemy terminów
  • Dążymy do jak najlepszego wyniku – dobry to dla nas za mało
  • Komunikujemy się szczerze, otwarcie i na wysokości oczu
  • Wiemy o trendach i rozwiązaniach cyfrowych
   

  Nowoczesny system sklepowy
  Tworzymy Twój sklep internetowy z nowoczesnym oprogramowaniem, aby Twoi klienci mogli robić zakupy bezpiecznie i zgodnie z RODO. Tworzymy również „responsywny” projekt strony internetowej dla wszystkich urządzeń mobilnych.

  Cel: 1. miejsce w Google
  Najpiękniejsza strona jest bezużyteczna, jeśli nie jest odwiedzana. Dla nas jako agencji SEO w Balingen, pozycjonowanie jest istotną częścią naszej codziennej pracy.

  Zaprogramowany na telefony komórkowe
  Termin „ responsywny ” oznacza stronę internetową, która dostosowuje się do ekranu urządzenia końcowego (np. Telefonu komórkowego lub tabletu) użytkownika. Dlatego każda nasza strona główna – projektowanie stron internetowych w Balingen – jest również dla urządzeń mobilnych.

  Wymagania i życzenia są często bardzo zróżnicowane. Znajdziemy dla Ciebie indywidualne rozwiązanie dla odpowiedniego hostingu internetowego. Oczywiście obejmuje to rozbudowaną obsługę klienta i wsparcie.

  Nieograniczona mobilność jest dziś zdecydowanie jednym ze standardów naszego społeczeństwa. Twoja grupa docelowa surfuje po nowoczesnych smartfonach i uzyskuje informacje o rzeczach lub sklepach w Twoim sklepie internetowym, będąc poza domem.

  Tylko witryny i sklepy internetowe, które są odpowiednie zarówno dla komputerów osobistych, jak i do użytku mobilnego, mogą wytrzymać ten rozwój. „ Responsive web design ” zapewnia nieograniczony dostęp i obiecuje większy ruch na Twojej stronie głównej.

  Dotarcie do większej grupy docelowej ma również pozytywny wpływ na ogólną reputację.

  Dlaczego elastyczne projektowanie witryn internetowych jest ważne?

  Aby uzyskać lepszy ranking w wyszukiwarkach
  Dla stale zadowolonych klientów

  Nasza strona internetowa dzięki pozycjonowaniu jest w TOP 10! Polecam Dizajnersów! Dobra robota!

  Anna Powor

  Polecam. Dizajnersi to profesjonalna firma projektująca kompleksowo strony www. Pan Adrian kompetentnie z ogromną cierpliwością i pasją tworzy strony internetowe. Potrafi wysłuchać i doradzić oraz dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

  Zbigniew Luks

  Z przyjemnością możemy polecić firmę Dizajnersi. Pełen profesjonalizm. Duża kreatywność, osobiste zaangażowanie, morze cierpliwości i indywidualne podejście do klienta. 

  Arek Kroczek

  Nasz Cel to Twój Sukces!

  Gliwice

  Miasto w Polsce, w województwie śląskim, w południowej części Polski, położone 27 kilometrów na zachód od Katowic, nad rzeką Kłodnicą. Stolica Powiatu Gliwickiego. Centrum przemysłowe, logistyczne, naukowe i uniwersyteckie (Politechnika Śląska) na zachodnim krańcu aglomeracji katowickiej. Węzeł kolejowo-drogowy (autostrady A1 i A4), terminal portowy na kanale gliwickim.

  Dizajnersi to agencja internetowa (zwana również agencją cyfrową, agencją internetową lub webmasterem). Naszym klientom zapewniamy pełen zakres usług; od tworzenia stron internetowych po promocję marketingową firm naszych klientów w sieci. 

  Strona WWW Gliwice

  Będziesz mógł łatwo samodzielnie tworzyć i edytować teksty i obrazy na swojej stronie - bez konieczności posiadania wiedzy programistycznej. Aby zaoszczędzić Ci jak najwięcej czasu i frustracji, nasze strony internetowe programujemy indywidualnie i dostosowujemy do Twoich potrzeb.

  Responsywne Sklepy Internetowe

  Współpracujemy z systemem zarządzania treścią (CMS) WordPress i nie narzucamy na Ciebie żadnego zaprogramowanego przez nas oprogramowania. Dzięki temu jesteś nie tylko niezależny od nas jako agencja zajmująca się projektowaniem stron internetowych, ale możesz także cieszyć się zaletami najczęściej używanego, bezpiecznego i stale ulepszanego systemu na całym świecie.

  Optymalizacja

  Nasz zespół składa się z kreatywnych „wszechstronnych”: nie tylko umie się programować i nie tylko ma dobre oko do projektowania. Wszyscy możemy zrobić wszystko, że tak powiem. Dzięki temu możemy rozmawiać ze sobą na równych zasadach i wyciągać z tego to, co najlepsze. Dobra rzecz dla Ciebie: nie musisz przedzierać się przez kilka działów agencji projektowania stron internetowych, aby uzyskać odpowiedzi na swoje pytania.

  Mamy Swoją Siedzibę. W Internecie czujemy się jak w domu!

  Wprowadzamy Twoje pomysły do ​​sieci – od projektu po realizację techniczną, w oparciu o najnowsze trendy i technologie.

  Projektowanie Stron Internetowych 100%
  Marketing Online 65%
  Pozycjonowanie Stron WWW 89%
  Tworzenie Sklepów Internetowych 80%

  Znakomite strony internetowe

  Na starcie projektu zaczynamy planowanie i projektowanie. Tutaj indywidualnie wchodzimy w zakres Twojego projektu, aby określić zakres funkcji. Podczas warsztatów najpierw omawiamy status quo i ustalamy cele Twojego projektu. Zapewnimy Ci osobistego kierownika projektu, który będzie Ci towarzyszył przez cały projekt i stworzy system zarządzania projektami, abyśmy mogli efektywnie współpracować jako zespół.

  strona internetowa
  strona www

  W fazie projektowej tworzymy indywidualny projekt na podstawie makiety. Zespół projektantów stron internetowych tworzy projekt ekranu (projekt czysto graficzny bez HTML), który definiuje wizualną reprezentację Twojej nowej witryny. Nasi projektanci stron internetowych są ekspertami w sieci i znają również techniczną stronę witryny. Pozwala to na uwzględnienie warunków technicznych bezpośrednio w projekcie, co prowadzi do szybkich i opłacalnych wyników.

  Po ustaleniu ostatecznego układu nasz zespół programistów przejmuje techniczne wdrożenie i programowanie. Konfiguracja określonego systemu (np. CMS: WordPress itp.) I programowanie określonych funkcji odbywa się w pierwszej kolejności w środowisku programistycznym. W rezultacie nowa strona internetowa będzie początkowo dostępna tylko dla osób zaangażowanych w projekt, a nowa wersja będzie mogła być rozwijana równolegle z aktualną stroną internetową.

  projekt logo
  projekty graficzne

  Strona WWW Gliwice

  Przed uruchomieniem nowej witryny funkcje i sposób wyświetlania są testowane na różnych urządzeniach i w różnych przeglądarkach. Ta kontrola jakości zapewnia prawidłowe korzystanie ze strony internetowej. Twoja nowa witryna zostanie uruchomiona! Nawet po zakończeniu projektu z przyjemnością będziemy Ci towarzyszyć i wspierać w utrzymaniu / aktualizacjach oraz w obszarze marketingu online, aby doprowadzić Twój projekt internetowy do pożądanego sukcesu.

  Potrzebujesz stronę internetową?