Strona WWW Jastrzębie Zdrój

Tworzymy strony internetowe dla wielu klientów w mieście Jastrzębie Zdrój.

Skorzystaj także Ty!

Jesteśmy innowacyjną agencją internetową, która zrzesza kreatywnych młodych ludzi, aby zapewnić klientom najlepsze usługi marketingowe. Działamy w obszarach grafiki, projektowania, wideo i projektowania stron www Jastrzębie Zdrój. 

Lubimy detale, konstruktywne rozwiązania, funkcjonalność i praktyczność. 

Do każdego projektu podchodzimy ze szczególnym zaangażowaniem i pasją. 

Chętnie spotkamy się z Państwem i podejmiemy ewentualną przyszłą współpracę, dlatego prosimy o kontakt w dowolnym momencie.

Skontaktuj się z Nami!

  Tworzenie Stron WWW Jastrzębie Zdrój Pomysł

  Na początku każdej kreacji jest pomysł. Myślenie i odpowiadanie na pytania modeluje naszą wizję. Tworzy to kreację, która pomaga stworzyć ostateczne rozwiązanie.

  strona www
  Strona WWW Bielsko Biała

  Tworzenie Stron WWW Jastrzębie Zdrój Koncept

  Idealnie jest robić notatki lub szkice podczas myślenia. Koncepcja to nasz plan lub mapa, która przedstawia rozwój pomysłu i pomaga nam lepiej się orientować. W projektowaniu ważne jest, aby umieć dobrze rysować, abyśmy mogli lepiej wyobrazić sobie objętość, kształt i szczegóły produktu. W przypadku bardziej skomplikowanych kształtów jest to konieczne.

  Tworzenie Stron WWW Jastrzębie Zdrój Wniosek

  Po utrwaleniu pomysłów w szkicach i notatkach wybierzemy ostateczne rozwiązanie. W architekturze lub projektowaniu tworzymy model cyfrowy lub fizyczny, aby lepiej wyobrazić sobie dokładną objętość i kształt naszej pracy. Tworząc grafikę lub tworząc stronę internetową, tworzymy projekt, który konsultujemy z klientem, a następnie dopracowujemy szczegóły. Po akceptacji przechodzimy do ostatniej fazy, jaką jest wdrożenie.

  sklep internetowy
  Tworzenie Stron WWW Jastrzębie Zdrój Realizacja

  W fazie wdrożeniowej testujemy finalny produkt i jeśli wszystko jest w porządku oddajemy go do użytku. Na przykład w przypadku witryn konfigurujemy gromadzenie statystyk, abyśmy mogli stale oceniać zachowanie użytkowników i odpowiednio planować następną strategię. W przypadku materiałów graficznych na zamówienie rozwiązujemy sprawdzoną przez nas drukarkę lub import materiałów bezpośrednio pod wskazany przez Państwa adres.

  Wizytówka

  699
  • One page
  • Nielimitowana ilość grafik oraz banerów
  • Domena na okres roku
  • Serwer na okres roku
  • Responsywność
  • Dowolna edycja treści
  • Pozycjonowanie
  • Treści oraz grafiki przygotowane przez Nas
  • Logo
  • Integracja z portalami społecznościowymi

  Standard

  2499
  • Nielimitowana ilość podstron
  • Nielimitowana ilość grafik oraz banerów
  • Domena na okres roku
  • Serwer na okres roku
  • Responsywność
  • Dowolna edycja treści
  • Pozycjonowanie wstępne
  • Treści oraz grafiki przygotowane przez Nas
  • Logo
  • Integracja z portalami społecznościowymi

  Premium

  3999
  • Nielimitowana ilość podstron
  • Nielimitowana ilość grafik oraz banerów
  • Domena na okres roku
  • Serwer na okres roku
  • Responsywność
  • Dowolna edycja treści
  • Pozycjonowanie rozszerzone
  • Treści oraz grafiki przygotowane przez Nas
  • Logo
  • Integracja z portalami społecznościowymi

  Po co Strona WWW?

  Cel korzystania ze strony internetowej może być bardzo szeroki. 

  Strony WWW są najczęściej wykorzystywane do prezentacji i informacji. 

  Struktura serwisu podlega pewnym regułom, do których klienci są już przyzwyczajeni, a tym samym ich orientacja w sieci jest łatwiejsza. 

   

  Tworząc nie powinniśmy zapominać o tzw. „Responsywności”, czyli automatycznym dostosowaniu struktury strony do rozmiaru monitora, tabletu czy telefonu komórkowego. 

   

  Dla każdego typu urządzenia należy zaprojektować odrębną wersję serwisu.

  pozycjonowanie stron
  logo-dizajnersi-tekst

  Agencja marketingowa Dizajnersi nadaje Twoim stronom WWW nowy wymiar.
  Popraw swoją prezentację i wykorzystaj możliwości, które oferuje Ci strona internetowa.
  Internet jest ważną częścią marketingu firmy.

  Nasza agencja marketingowa tworzy nowoczesne strony internetowe z naciskiem na funkcjonalność, dizajn i łatwość aktualizacji.

  A może aplikacja webowa?

  Cel korzystania z aplikacji może być bardzo szeroki. Znajduje zastosowanie np. W administracji, przemyśle, marketingu, a także w rozrywce. Aplikacje mogą działać zarówno w trybie offline, jak i online.

   

  Tworzenie aplikacji na iPhone / iOS jest specyficzne, ponieważ ostateczna wersja przechodzi przez proces zatwierdzania, a następnie jest dodawana do AppStore dopiero po zatwierdzeniu. Testowane są różne parametry i przydatność do użytku dla klientów sklepu. W przypadku Androida zatwierdzenie nie jest konieczne, ale ponieważ urządzenia nie mają znormalizowanej rozdzielczości, testowanie ich jest dość skomplikowane.

  GDA-GROUP tworzy aplikacje na urządzenia wykorzystujące systemy operacyjne i platformy iOS (iPhone / iPad), Android oraz Windows Phone.

  Opinie

  Nasza strona internetowa dzięki pozycjonowaniu jest w TOP 10! Polecam Dizajnersów! Dobra robota!

  Anna Powor

  Polecam. Dizajnersi to profesjonalna firma projektująca kompleksowo strony www. Pan Adrian kompetentnie z ogromną cierpliwością i pasją tworzy strony internetowe. Potrafi wysłuchać i doradzić oraz dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

  Zbigniew Luks

  Z przyjemnością możemy polecić firmę Dizajnersi. Pełen profesjonalizm. Duża kreatywność, osobiste zaangażowanie, morze cierpliwości i indywidualne podejście do klienta. 

  Arek Kroczek

  Nasz Cel to Twój Sukces!

   

  Aby zapewnić wysoką wydajność aplikacji, posiadamy własną infrastrukturę serwerową, która znajduje się w chronionym centrum danych połączonym z węzłami internetowymi.

   

  Naszym celem jest nawiązanie długoterminowej współpracy, aby w pełni świadczyć wysokiej jakości usługi. W tym celu zapewniamy umowę z gwarancją wysokiego poziomu świadczonych usług. Integralną częścią naszych usług są analizy, konsultacje oraz wieloletnia gwarancja obsługi projektów.

  Tworzenie Stron WWW Jastrzębie Zdrój

  Miasto w Polsce, położone na południu tego kraju, w województwie śląskim. Znajduje się 370 km od Warszawy, stolicy Polski. Główną atrakcją miasta jest park „Zdrojowy”, w którym znajdują się pomniki i różne gatunki drzew z całej Polski. To najstarsza część miasta.

  Strona WWW Jastrzębie Zdrój

  W dzisiejszych czasach motto brzmi „mniej znaczy więcej”, ponieważ nikt nie chce być przytłoczony przez niezliczone elementy. Tak samo jest z efektami i animacjami. W zależności od tego, do jakiej grupy docelowej strona jest skierowana, musi istnieć optymalna relacja.

  Sklepy Internetowe

  Projekt strony internetowej musi spełniać wymagania i trendy. Obecnie pełnowymiarowe strony internetowe, jednostronicowe i minimalistyczne projekty są nowoczesne. Podstawą każdej strony internetowej jest dziś czysta typografia. Gradienty i odważne akcenty kolorystyczne są dostępne.

  Strona Przyjazna Użytkownikowi

  Elementy należy rozmieścić rozsądnie i logicznie. Każdy element i jego umiejscowienie musi mieć prawo do istnienia. W przeciwnym razie zmylisz gościa i opuści on witrynę. Dobry projekt strony internetowej powinien być intuicyjny w użyciu.

  Mamy Swoją Siedzibę. W Internecie czujemy się jak w domu!

  Wprowadzamy Twoje pomysły do ​​sieci – od projektu po realizację techniczną, w oparciu o najnowsze trendy i technologie.

  Projektowanie Stron Internetowych 100%
  Tworzenie Stron WWW Jastrzębie Zdrój 65%
  Pozycjonowanie Stron WWW 89%
  Tworzenie Sklepów Internetowych 80%

  Znakomite strony internetowe

  Jeśli odwiedzający nie mogą szybko i łatwo poruszać się po Twojej witrynie, opuszczą ją. Elegancki, intuicyjny interfejs użytkownika prowadzi odbiorców przez Twoją witrynę i ułatwia konwersje. Tworzymy eleganckie, profesjonalne rozwiązania, które zachęcają użytkowników do pozostania w Twojej witrynie, wypełniania formularzy lub robienia zakupów.

  strona internetowa
  strona www

  Jeśli Twoja witryna jest rozczarowująca, odwiedzający ją zapamiętają – a tym samym unikną Twojego biznesu. Najlepsze strony internetowe zapewniają przyjemne wrażenia użytkownikowi – są angażujące i łatwe w użyciu. Dzięki naszym profesjonalnym usługom w zakresie projektowania stron internetowych pomagamy tworzyć środowisko zorientowane na sukces.

  Istnieją różne sposoby tworzenia witryn internetowych. Teraz pojawia się pytanie dla firm: jak indywidualnie lub profesjonalnie stworzyć stronę internetową? Operatorzy witryn mają wiele opcji. Podczas tworzenia projektu są m.in. możliwość wykorzystania jednego z wielu systemów modułowych lub tzw. systemu zarządzania treścią.

  projekt logo
  projekty graficzne

  Strona WWW Jastrzębie Zdrój

  Dla mniejszych firm (np. Sklepów osiedlowych) modułowe systemy stron internetowych są dobrym i niedrogim rozwiązaniem do tworzenia lub posiadania nowoczesnej strony internetowej. Większe firmy powinny sięgnąć po inne rozwiązanie, ponieważ indywidualność można zaoferować tylko w ograniczonym zakresie za pomocą zestawów konstrukcyjnych.

  Potrzebujesz stronę internetową?