Strona WWW Katowice

Tworzymy strony internetowe dla wielu klientów w mieście Katowice.

Skorzystaj także Ty!

Każdy klient z miasta Katowice posiada wsparcie przy pracach związanych z stroną internetową w cenie pozycjonowania!

Skontaktuj się z Nami!

  sklep internetowy

  Strona WWW Katowice

  Jakość naszej pracy umożliwiła nam wsparcie wielu profesjonalistów i firm w naszym regionie, aby mogli dostosować te technologie i zintegrować nowe cyfrowe zastosowania, w szczególności w celu poprawy ich konkurencyjności.

  Wiemy jak pokierować naszymi klientami do tworzenia stron internetowych na ich wizerunek, promować ich produkty i usługi, oferować im widoczność, która jest dziś niezbędna w Internecie dla wszystkich mikroprzedsiębiorstw i MŚP.

  strona internetowa

  Cennik

  Wizytówka

  699
  • One page
  • Nielimitowana ilość grafik oraz banerów
  • Domena na okres roku
  • Serwer na okres roku
  • Responsywność
  • Dowolna edycja treści
  • Pozycjonowanie
  • Treści oraz grafiki przygotowane przez Nas
  • Logo
  • Integracja z portalami społecznościowymi

  Standard

  2499
  • Nielimitowana ilość podstron
  • Nielimitowana ilość grafik oraz banerów
  • Domena na okres roku
  • Serwer na okres roku
  • Responsywność
  • Dowolna edycja treści
  • Pozycjonowanie wstępne
  • Treści oraz grafiki przygotowane przez Nas
  • Logo
  • Integracja z portalami społecznościowymi

  Premium

  3999
  • Nielimitowana ilość podstron
  • Nielimitowana ilość grafik oraz banerów
  • Domena na okres roku
  • Serwer na okres roku
  • Responsywność
  • Dowolna edycja treści
  • Pozycjonowanie rozszerzone
  • Treści oraz grafiki przygotowane przez Nas
  • Logo
  • Integracja z portalami społecznościowymi

  Strona WWW Katowice Cel

  Twoja witryna prezentacyjna jest dostosowana do Twojego wizerunku, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, zarówno pod względem projektu, jak i na poziomie technicznym.
  Pozwoli Ci skutecznie zaprezentować swój biznes i lepiej komunikować się, wzmocnić Twój wizerunek i widoczność w Internecie.
  Promuje kontakt z obecnymi i przyszłymi klientami lub pracownikami.
  Jest on zorganizowany wokół stron informacyjnych dotyczących elementów stanowiących tożsamość Twojej firmy (Twoje działania i usługi, referencje, dane kontaktowe, formularz kontaktowy i zapytanie ofertowe itp.).
  logo-dizajnersi-tekst
  pozycjonowanie stron

  Agencja marketingowa Dizajnersi – wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam śledzić ciągłą ewolucję cyfrowego świata
  i dostosowywać się do realiów rynku, aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Te zmiany poszerzyły naszą specjalizację i uczyniły nas dziś uznaną agencją komunikacji cyfrowej.

  Zoptymalizowana treść dla sieci i dla Twoich celów, dostosowane i efektywne kampanie
  e-mailingowe… 

  Twoim celem jest nie tylko obecność w sieci, ale przede wszystkim ułatwienie odnalezienia przez tych, którzy szukają… Twoich produktów i usługi!

  Dlatego podkreślamy Twoją wiedzę i markę w Internecie oraz aktualizujemy Twoją stronę internetową i profesjonalny blog.

  Strategia

  Aby stworzyć Twoją stronę internetową, przeprowadzamy audyt Twojego rynku i konkurencji, a następnie ustalamy strategię w oparciu o Twoje mocne strony i różnice.

  Projekt

  Do projektowania stron internetowych przywiązujemy dużą wagę. Musi być atrakcyjny, wywierać wpływ, przywracać uniwersum Twojej marki lub firmy i przekazywać Twoje wartości.

  Sukces

  Tworzymy przejrzystą i intuicyjną nawigację. Skonfigurowaliśmy rozwiązania, aby odprowadzić ruch do Twojej witryny. Cel: kierowanie użytkowników Internetu do kluczowych stron i generowanie kontaktów.

  Opinie

  Nasza strona internetowa dzięki pozycjonowaniu jest w TOP 10! Polecam Dizajnersów! Dobra robota!

  Anna Powor

  Polecam. Dizajnersi to profesjonalna firma projektująca kompleksowo strony www. Pan Adrian kompetentnie z ogromną cierpliwością i pasją tworzy strony internetowe. Potrafi wysłuchać i doradzić oraz dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

  Zbigniew Luks

  Z przyjemnością możemy polecić firmę Dizajnersi. Pełen profesjonalizm. Duża kreatywność, osobiste zaangażowanie, morze cierpliwości i indywidualne podejście do klienta. 

  Arek Kroczek

  Nasz Cel to Twój Sukces!

  Twoja strona internetowa to pierwsze narzędzie do promocji Twojej firmy. Jest siłą napędową w zakresie wizerunku i rozwoju Twojej marki, niezależnie od branży, klientów i celów. I odwrotnie, może naprawdę zaszkodzić Twojej reputacji, jeśli nie odzwierciedla już dynamiki Twojej firmy.
  Dlatego naszą misją jest stworzenie dla Ciebie strony internetowej dostosowanej do Twoich potrzeb, wiernej Twojej tożsamości, Twojej odmienności
  i Twojej atrakcyjności. 

  Witryna internetowa to dziś znacznie więcej niż zwykła opcja kontaktu. Odzwierciedla profesjonalizm Twojej firmy. Potencjalni klienci dokonują wyboru produktów
  i usług na podstawie spójnego ogólnego obrazu obecności Twojej marki. Strona internetowa jako „pierwszy kontakt” musi oczywiście być przekonująca!

  Często pożądane jest, aby cena za projekt strony internetowej była jak najniższa. Zapomina się jednak, że rozwój i profesjonalne wdrożenie Twojej strony internetowej nie zajmuje kilku godzin. Oprócz jednorazowych kosztów stworzenia strony internetowej istnieją również inne koszty bieżące. Obejmuje to koszt utrzymania (jeśli używany jest CMS), domeny i hostingu. Ponadto strona internetowa powinna być regularnie dostosowywana (aktualizacje wyglądu, aktualizacja treści i obrazów itp.).

  Oczywiście każda agencja działa inaczej. Wiele innych agencji pracuje z „gotowymi szablonami lub motywami” i po prostu je dostosowuje. Nie mamy żadnych gotowych projektów. Projektujemy indywidualnie i z pasją, tak aby uzyskać przekonujący efekt.

  Czas realizacji zależy oczywiście od zakresu projektu. „Zwykła” witryna internetowa ma średni czas wdrożenia około sześciu tygodni. Plan rozpoczęcia projektu
  i okresu realizacji otrzymasz bezpośrednio w ofercie.

  Cała tematyka serwisu staje się coraz bardziej złożona. Oprócz stale rozwijającej się technologii internetowej, kwestie prawne (RODO i inne) stają się coraz bardziej istotne i surowe. Agencja może nie tylko zapewnić Ci bezpieczeństwo, ale także zapewnić trwałe wsparcie dla Twojego projektu. Jak wiadomo w sieci wszystko działa trochę szybciej i obawy nie mogą czekać dniami. Agencja ma niezbędne możliwości, aby szybko wdrażać korekty / wnioski.

  Tworzenie Stron WWW Katowice

  Katowice to dziesiąte co do wielkości miasto w Polsce w granicach administracyjnych. To także stolica województwa śląskiego. Miasto jest jednym
  z głównych ośrodków przemysłowych w Europie, ale przede wszystkim największym miastem aglomeracji katowickiej liczącej 3 487 000 mieszkańców. Według Eurostatu, obszar metropolitalny Katowic jest jedenastym najważniejszym obszarem miejskim w Unii Europejskiej.

  Strona WWW Katowice

  Indywidualne projekty stron internetowych z dużą dozą kreatywności. Uwzględniając najnowsze trendy i najnowsze technologie.

  Sklepy Internetowe

  Dzięki ponad wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu stron internetowych możemy zamienić każde życzenie klienta w rzeczywistość techniczną.

  Usługi SEO

  Czy SEO, SEA, content marketing, Marketing e-mailowy lub biznes Whatsapp. Opracowujemy najlepszą strategię sukcesu w sieci.

  Mamy Swoją Siedzibę. W Internecie czujemy się jak w domu!

  Wprowadzamy Twoje pomysły do ​​sieci – od projektu po realizację techniczną, w oparciu o najnowsze trendy i technologie.

  Projektowanie Stron Internetowych 100%
  Tworzenie Stron WWW Katowice 65%
  Pozycjonowanie Stron WWW 89%
  Tworzenie Sklepów Internetowych 80%

  Znakomite strony internetowe

  Przed wdrożeniem projektu ważne jest, aby dokładnie go zaplanować. W tym celu będziemy współpracować, aby określić dokładne wymagania
  i doradzić odpowiednie opcje. Odpowiadamy również na Państwa indywidualne życzenia
  i omawiamy projekty telefonicznie lub osobiście na miejscu. Duże projekty witryn internetowych często wymagają szczegółowego planowania. We współpracy z Państwem tworzymy optymalną koncepcję.

  strona internetowa
  strona www

  Po omówieniu funkcji Twojej witryny podczas konsultacji możemy obliczyć nakład pracy związany z wdrożeniem. W zależności od Twoich wymagań otrzymasz pakiet obejmujący wszystkie potrzebne elementy.

  Twoja korzyść: otrzymujesz optymalną ofertę bez przykrych niespodzianek!

  Po poznaniu struktury Twojej strony przystępujemy do realizacji graficznej. Nasi projektanci stron internetowych stworzą dla Ciebie atrakcyjny
  i indywidualny projekt ekranu. Zostanie to skorygowane w ścisłej konsultacji z Tobą, a zmiany zostaną wprowadzone. Oczywiście z przyjemnością zrealizujemy również Twoje istniejące sugestie
  i życzenia.

  Twój projekt ekranu zostanie następnie zaimplementowany w funkcjonalnym szablonie
  i zainstalowany żądany system zarządzania treścią (CMS). Programowanie techniczne odbywa się na naszych wewnętrznych serwerach, dzięki czemu Twoja istniejąca witryna pozostaje online przez cały czas wdrożenia.

  projekt logo
  projekty graficzne

  Strona WWW Katowice

  W zależności od aranżacji treść zostanie stworzona przez Ciebie lub przez nas. Szczególną wagę przywiązujemy do przyjaznego dla wyszukiwarek wyglądu treści i bezbłędnego wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Osiąga się to poprzez prawidłowe formatowanie tekstów, list, obrazów
  i nie tylko.

  Na ostatnim etapie naszego procesu projektowania strony gotowy projekt jest przenoszony do Twojej przestrzeni internetowej. W ten sposób możemy zagwarantować płynne przejście dla Twojej witryny. Nowa witryna jest teraz online i dostępna dla odwiedzających.

  Potrzebujesz stronę internetową?