Strona WWW Racibórz

Tworzymy strony internetowe dla wielu klientów w mieście Racibórz.

Skorzystaj także Ty!

Wodzisław Śląski stał się siedzibą Naszej firmy, dlatego każdy klient z Naszego miasta posiada wsparcie przy pracach związanych z stroną internetową w cenie pozycjonowania!

Skontaktuj się z Nami!

  sklep internetowy

  Strona WWW Racibórz

  Internet jest obecnie podstawowym narzędziem komunikacji dla każdej firmy lub struktury, które chcą zwiększyć swoją widoczność. Twoja witryna jest prawdziwą wizytówką, jest wizytówką i musi przekazywać Twoje wartości i ambicje.

  Witryna handlowa lub witryna prezentacyjna … istnieje wiele możliwości wyboru, a bardzo często dobra znajomość produktów i opcji pozwala klientowi skierować się do właściwego wyboru.

  strona internetowa

  Cennik

  Wizytówka

  699
  • One page
  • Nielimitowana ilość grafik oraz banerów
  • Domena na okres roku
  • Serwer na okres roku
  • Responsywność
  • Dowolna edycja treści
  • Pozycjonowanie
  • Treści oraz grafiki przygotowane przez Nas
  • Logo
  • Integracja z portalami społecznościowymi

  Standard

  2499
  • Nielimitowana ilość podstron
  • Nielimitowana ilość grafik oraz banerów
  • Domena na okres roku
  • Serwer na okres roku
  • Responsywność
  • Dowolna edycja treści
  • Pozycjonowanie wstępne
  • Treści oraz grafiki przygotowane przez Nas
  • Logo
  • Integracja z portalami społecznościowymi

  Premium

  3999
  • Nielimitowana ilość podstron
  • Nielimitowana ilość grafik oraz banerów
  • Domena na okres roku
  • Serwer na okres roku
  • Responsywność
  • Dowolna edycja treści
  • Pozycjonowanie rozszerzone
  • Treści oraz grafiki przygotowane przez Nas
  • Logo
  • Integracja z portalami społecznościowymi
  pozycjonowanie stron
  logo-dizajnersi-tekst

  Agencja marketingowa Dizajnersi to młodzi oraz ambitni programiści z Wodzisławia Śląskiego, którzy postanowili tworzyć coś wyjakowego!

  W Internecie jest wiele różnych agencji marketingu cyfrowego. Ale co robi agencja marketingu cyfrowego? Agencje zajmujące się marketingiem cyfrowym mają szeroki zasięg działania, jest wielu, którzy poświęcają się tylko SEA (Search Engine Adverstisement), czyli płatnej reklamie w Internecie. Inni, jak Keyworld Marketing, to specjaliści od usług SEO (Search Engine Optimization), tj. pozycjonowania w internecie.

  Usługi SEO

  Wspieramy Cię w tworzeniu strategii cyfrowej. Optymalizacja SEO, kampania SEA, display, sieci społecznościowe, Newsletter, doradzamy i wdrażamy narzędzia dostosowane i sprzyjające generowaniu ruchu.

  Nasze Zalety

  Doświadczenie

  Agencja internetowa Dizajnersi powstała w tym okresie, kiedy narodził się dzisiejszy internet. Przez te wiele lat nasz sposób pracy podążał za ewolucją Internetu: mody, postęp technologiczny, a przede wszystkim praktyki użytkowników końcowych: Twoich klientów!

  Ekspertyza

  Stworzenie strony internetowej nie jest tak łatwe, jak mogłoby się wydawać. Oprócz tworzenia stron jest to kompletna strategia, którą należy wdrożyć, aby przekształcić potencjalnych klientów w klientów. Obecnie wybór usługodawcy, który w pełni opanuje technologie internetowe, jest niezbędny, aby Twoja komunikacja cyfrowa stała się wektorem dla nowych klientów.

  Dynamika

  Cyfrowe życie toczy się coraz szybciej, dlatego do realizacji i monitorowania wszystkich projektów cyfrowych niezbędna jest dobra responsywność. Nasza responsywność jest legendarna! Nie mówimy tego… to nasi klienci! Świadczą o tym nasze recenzje w Google i Facebooku.

  Zadowolony Klient

  Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby sprostać potrzebom klientów agencji. Powierzasz nam swój projekt i to zaufanie jest siłą napędową współpracy, która zapewni sukces Twojego projektu.

  Opinie

  Nasza strona internetowa dzięki pozycjonowaniu jest w TOP 10! Polecam Dizajnersów! Dobra robota!

  Anna Powor

  Polecam. Dizajnersi to profesjonalna firma projektująca kompleksowo strony www. Pan Adrian kompetentnie z ogromną cierpliwością i pasją tworzy strony internetowe. Potrafi wysłuchać i doradzić oraz dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

  Zbigniew Luks

  Z przyjemnością możemy polecić firmę Dizajnersi. Pełen profesjonalizm. Duża kreatywność, osobiste zaangażowanie, morze cierpliwości i indywidualne podejście do klienta. 

  Arek Kroczek

  Nasz Cel to Twój Sukces!

  Wszystkie tworzone przez nas witryny są tworzone przy użyciu najnowocześniejszych technologii, co pozwala na pełne dostosowanie stron i dużą swobodę działania.
  Projektujemy witryny dostosowane do Ciebie i Twojego użytku.

  Projekt: handel elektroniczny, baza danych, hosting, zarządzanie nazwami domen, odnośniki, statystyki, biuletyn… Aby umożliwić łatwe aktualizowanie danych witryny, Dizajnersi zapewniają proste narzędzia . Dzięki temu dzięki prywatnemu dashboardowi (backoffice) możesz aktualizować swoją stronę w czasie rzeczywistym i tym samym w pełni wykorzystać jej potencjał.

  Aby zapewnić większe bezpieczeństwo i wydajność, oferujemy rozwiązania dostosowane do Twojej struktury z określonym hostingiem dla handlu elektronicznego: zarządzanie katalogiem online, zarządzanie listą mailingową, …

  Dizajnersi oferujeją również audyt wszystkich mediów online (strona internetowa, e-mailing) w celu obiektywnej, funkcjonalnej i pełnej analizy strategii marketingowej online i offline.

  Tworzenie Stron WWW Racibórz

  Miasto w województwie śląskim w Polsce. Jest siedzibą powiatu województwa śląskiego.

  Strona WWW Racibórz

  Witryna zoptymalizowana pod względem technicznym i użyteczności zwiększa Twoją widoczność w sieci.

  Sklepy Internetowe

  Atrakcyjne reklamy zoptymalizowane pod kątem wydajności zwiększyć liczbę konwersji.

  Optymalizacja

  Zoptymalizowana treść podnosi rankingi serwisu i przekonaj gości.

  Mamy Swoją Siedzibę. W Internecie czujemy się jak w domu!

  Wprowadzamy Twoje pomysły do ​​sieci – od projektu po realizację techniczną, w oparciu o najnowsze trendy i technologie.

  Projektowanie Stron Internetowych 100%
  Tworzenie Stron WWW Racibórz 65%
  Pozycjonowanie Stron WWW 89%
  Tworzenie Sklepów Internetowych 80%

  Znakomite strony internetowe

  Średnio 20% wszystkich użytkowników jest bezpośrednio dotkniętych upośledzeniami, które są eliminowane przez dostępność. Ponadto wszyscy użytkownicy korzystają z dostępności Twoich aplikacji marketingu cyfrowego. Zwiększona dostępność zgodnie ze standardem WCAG (Wytyczne dotyczące dostępności treści internetowych) jest również akceleratorem optymalizacji pod kątem wyszukiwarek cyfrowych ofert. Jako agencja zajmująca się projektowaniem stron internetowych kładziemy podwaliny pod techniczne pozycjonowanie stron już od projektu wizualnego, ponieważ: Dobry przekaz jest naprawdę dobry tylko wtedy, gdy zostanie zauważony i znaleziony.

  strona internetowa
  strona www

  Postrzegamy siebie jako holistyczną agencję zajmującą się projektowaniem stron internetowych i oferujemy wszechstronną wiedzę. Nasz interdyscyplinarny zespół projektantów UX / UI, projektantów komunikacji, programistów front-end i back-end, menedżerów marketingu internetowego, ekonomistów, psychologów i kulturoznawców wykorzystuje swoje umiejętności, aby suma doświadczeń stała się dla Ciebie czymś więcej niż tylko przyjemnym rozwiązaniem. projekt. Aby to zrobić, wykorzystujemy naszą sieć, aby wyczerpać umiejętności, których potrzebuje, aby spełnić wszystkie wymagania i wyróżnić się na rynku.

  Wymagania dotyczące projektowania stron internetowych wynikają bezpośrednio z wymagań cyfrowych grup docelowych. Jako agencja zajmująca się projektowaniem stron internetowych określamy osoby kupujące odpowiednie dla Twojego projektu. Opierając się na tym, mapy podróży użytkownika tworzą niezawodny model, który pokazuje krok po kroku na osi czasu, przez które punkty kontaktu użytkownik przechodzi z firmą, aby osiągnąć swój cel. Te punkty kontaktowe lub punkty styku są kamieniami węgielnymi i punktami testowymi dla wszystkich decyzji dotyczących wizualnej i merytorycznej koncepcji projektu witryny internetowej.

  projekt logo
  projekty graficzne

  Strona WWW Racibórz

  „Jeśli mam godzinę na rozwiązanie problemu, poświęcam 55 minut na rozmyślaniu o problemie i 5 minut na rozwiązanie”.
  – Albert Einstein

  Rozwiązania są liniowe, dlatego tak łatwo o nich mówić. Jednak kreatywność i nowe myślenie pojawiają się głównie tam, gdzie stawiamy czoła wyzwaniom. Jako Twoja agencja zajmująca się projektowaniem stron internetowych odpowiemy na pytanie, które wyzwania wymagają rozwiązania i czy odpowiadają one strategicznym celom Twojej firmy. W tym kontekście warsztat kadrowania zagadnień służy zrozumieniu wyzwań / problemów twoich użytkowników. Ocena w porównaniu z twoimi celami tworzy podstawę dla celu i projektu internetowego zorientowanego na użytkownika oraz prawdziwego sukcesu.

  Potrzebujesz stronę internetową?