Zaufali nam

Zaufali nam

Jesteśmy innowacyjną agencją reklamową, sięgającą 2015 roku.

Jesteśmy firmą, która działa na pograniczu technologii, designu i biznesu. Nasz zespół specjalistów tworzy innowacyjne projekty, które wspierają przedsiębiorców z różnych sektorów, w tym prawnym, medycznym, spożywczym, przemysłowym, handlowym, rozrywkowym oraz e-commerce, dostarczając im nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Adam Tomaszny (1)
5/5

Strona Beef Master Tomaszny jest strzałem w dziesiątkę. Bardzo mi się podoba system z formularzem do składania zamówień na naszej stronie. Świetna robota!

Adam Tomaszny

Właściciel

Dorota Lenik
5/5

Dziękuję pięknie za współpracę przy pozycjonowaniu strony internetowej. Zespół Dizajnersi wykazał się dużym profesjonalizmem i jeszcze większą cierpliwością przy wykonaniu mojego zlecenia.

Dorota Lenik

Właścicielka

joby
5/5

Solidna firma – strona działa bardzo dobrze! Po starcie strony, nie zostaje się samemu. Gdy ma się pytania czy potrzebuje pomocy, odpowiedź przychodzi w ciągu pół godziny i szybciej – kontakt super.

JOBY.PL

Akcesoria do fotografii

Projekt-bez-tytułu-13
5/5

Współpraca z firmą Dizajnersi przebiega wspaniale.
Zależało nam na firmie, która szybko i kompleksowe odświeży i zaprojektuje stronę. Prowadzą bardzo przyjemnie szkolenia,

CECH WODZISŁAW

CECH RZEMIEŚLNIKÓW

tomargaz
5/5

Jesteśmy zadowoleni z projektu strony i profesjonalnej realizacji Dizajnerskiej strony. Wideo które znajduje się na głównej stronie, także rewelacyjnie przygotowali.

TOMARGAZ

Gazy techniczne

Projekt-bez-tytułu-9 (1)
5/5

Wspaniałe podejście do tworzenia stron internetowych, Kreatywność na pierwszym miejscu. Serdecznie zachęcam do współpracy z chłopakami z Dizajnersów.

FILADELFIA

CECH RZEMIEŚLNIKÓW

fundacja-dla-asa
5/5

Dzięki pozycjonowaniu naszej strony internetowej przez Dizajnersów, zyskaliśmy nie tylko widoczność w sieci, ale również większe zaufanie i zainteresowanie ze strony naszych podopiecznych. Polecam!

FUNDACJA DLA ASA

Organizacja non-profit

Projekt-bez-tytułu-3 (1)
5/5

Bardzo polecam, kontakt niemal natychmiastowy.
Do tego wszystko zrobione jak należy, każda moja sugestia wzięta pod uwagę.

SOHOGLAM

Kosmetyki pielęgnacyjne

Projekt-bez-tytułu-11
5/5

Z tego miejsca serdeczne podziękowania dla ekipy Dizajnersi za poświęcony czas,
cierpliwość i świetny efekt końcowy.

MICHAŁ SZENDZIELORZ

Radca prawny

pod-topolami-logo (1)
5/5

Polecamy współpracę z Dizajnersami. Nie boją się wyzwań, potrafią trafnie doradzić oraz przekazać własne pomysły w trakcie realizacji projektu. Co więcej, cierpliwie i profesjonalnie podchodzą do zleconych założeń.

POD TOPOLAMI

Restauracja

justyna-marek (1)
5/5

Jestem pod wrażeniem profesjonalnego podejścia Dizajnersów, którzy wykonali mi w bardzo szybkim tempie nowoczesną i funkcjonalną stronę internetową zgodnie z moimi wymaganiami.

JUSTYNA MAREK

Dietetyk

wypozycjonowani
5/5

Projekt i wykonanie naszej strony internetowej są bardzo profesjonalne i estetyczne, co pozwala na łatwe i przyjemne korzystanie z niej. Dodatkowo, Dizajnersi byli bardzo pomocni i reagowali błyskawicznie na moje sugestie, aby stworzyć stronę, która spełnia moje potrzeby i oczekiwania.

WYPOZYCJONOWANI

Agencja Marketingowa

Projekt-bez-tytułu-6
5/5

Współpraca godna polecenia! O nic nie muszę się martwić, mam piękną stronę, wysoką pozycję w Google, w każdej chwili mogę liczyć na pomoc, ewentualne zmiany w wyglądzie strony.

NOTOPSTRYK

Fotograf

przemyslaw-serwotka-logo
5/5

Jako klient jestem bardzo zadowolony z szybkości działania strony i obsługi klienta w firmie Dizajnersi. Zawsze otrzymuję szybką i fachową odpowiedź na moje pytania. Gorąco polecam!

PRZEMYSŁAW SERWOTKA

DJ

artex-opinie-dizajnersi
5/5

Bardzo jestem zadowolony z jakości pracy wykonanej przez
Dizajnersów, którzy stworzyli dla mnie świetnie zaprojektowany sklep internetowy oraz zadbali o skuteczne pozycjonowanie mojej strony firmowej w wyszukiwarkach Google.

ARTEX VACUUM

Urządzenia próżniowe

michael
5/5

Profesjonalne podejście do wymagań klienta, świetne wyczucie aktualnych trendów, konkurencyjna oferta. Warto zgłosić się do Dizajnersów, jeśli szukasz spersonalizowanej strony internetowej

MICHAEL

Auto Serwis